Kampanya Bulucu

Avea’dan Yeni Yıl Kampanyası

Avea, yeni yıla girerken ve sonrasında doyasıya konuşmanız, mesajlaşmanız ve internete girmeniz için Yeni Yıl Kampanyası Başlattı. Bu yeni yıl kampanyası ile her yöne 500 dakikayı, 2 GB interneti ve her yöne 5000 SMS’i ayda sadece 32 TL’ye alabilirsiniz.

Bu tarife normalde Avea’da zaten bulunan bir tarife. Fakat kampanya kapsamında tarifede 15 TL indirim yapılmış durumda. Tabi bu fiyat sadece 12 ay boyunca kullanacağını taahhüt eden kullanıcılar için geçerli olacak. Taahhüt yapmayı istemiyorsanız aynı tarifeden aylık 42 TL’ye de yararlanabilme şansınız mevcut.  Kampanya dışında ki tarifenin adı S.E.Ç. Full 2 GB tarifesi. Kampanyaya katılım için telefonlarınızın mesaj bölümüne YENIYIL yazarak 4545’e göndererek ilk adımı atabilirsiniz. Katılım gerçekleştikten sonra ilk faturalandırma dönemi başlamış olacak. Bu tarife ve kampanyanın en büyük özelliği 2 GB internet kotanızı doldurmuş olsanız bile hiçbir şekilde ekstra ücretlendirilmezsiniz. Sadece internet erişim hızı 96 kbps hızına düşecektir.

Avea Yeni Yıl Kampanyası

Avea Yeni Yıl Kampanyasının detayları:

 • 1 Temmuz 2014 itibari ile S.E.Ç. Full 2GB tarifesine numara taşıma, yeni aktivasyon ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan Woops üyesi müşterilerimize tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden tarifede kaldıkları süre boyunca KDV-ÖİV 19 TL indirim verilecektir.
 • 1 Temmuz 2014 ve sonrası faturalı tarifelerden geçiş yoluyla S.E.Ç. Full 2GB tarifesine kayıt olan Woops üyesi müşterilerimize tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden tarifede kaldıkları süre boyunca KDV-ÖİV dahil aylık 15 TL indirim verilecektir.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz için taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vererek kampanyadan yararlanan müşterilerimiz 12 ay sonrasında taahhütsüz aylık ücretlerden yararlanacaktır.
 • Kampanyaya SMS ya da Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.
 • SMS ile kampanyaya katılım için YENIYIL yazılıp 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Aylık sabit ücret indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle geçerli olacaktır.
 • Tarifenin içerisindeki 2 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtılmayacak, internet erişimi ilgili fatura dönemi sonuna kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edecektir.
 • Bir fatura dönemi süresi içinde kullanılmayan faydalar ilgili dönem sonunda silinir; başka bir hatta transfer edilemez.
 • Hattın iptal olması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, ilgili tarife dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde tarife aylık ücret indirimleri ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • E.Ç. Full 2GB tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen aylık ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • E.Ç. Full 2GB tarifesi dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer bireysel faturalı tarifelere geçiş yapıldığı durumda ise aylık ücret indiriminin ilgili tarifede kalınan gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.