Kampanya Bulucu

Avea’dan Tarftarlara Dopdolu Kampanyası

Hem iletişim ihtiyacını karşılamak isteyen, hem de tuttuğu takıma destek vermek isteyen taraftarları sevindirecek yeni bir Avea kampanyası başladı. Bu Avea kampanyası ile hem uygun fiyata bir tarifeye geçebilir, hem de takımınıza kazandırabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu tarife kampanyaları ile her yöne 500 dakika, her yöne 1.000 SMS ve cepten kullanılabilecek 1 GB interneti ayda sadece 29 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca Grup içi de sınırsız konuşabilirsiniz. Normalde taahhütlü 35 TL, Taahhütsüz 45 TL olan bu paketi 29 TL’ye alabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece Avea Faturalı hattan taraftar hatlarına geçen müşteriler yararlanabilir. Kampanya kapsamında olan hatlar Fenercell, TrabzonCELL, GSMobile, KARTALCELL, KAFKAFCELL, BURSASPORCELL, Samsuncell, BARCELONA ve İzmir taraftar hatlarıdır. Bu hatlara geçiş yapıp 12 aylık taahhüt vererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmemiştir. İsteyen müşteriler, istediği zaman bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat Avea ve Taraftar hatları istediği zaman bu kampanyanın koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için Avea’dan herhangi bir taraftar hattına geçiş yapmanız ve Sınırsız 500 tarifesine geçiş yapmalısınız. Vermiş olduğunuz taahhüt ile 35 TL olacaktır ve 12 ayın sonunda 45 TL olacaktır. Eğer telefonunuzun mesaj bölümüne DOPDOLU yazıp 4545’e gönderirseniz, kampanyaya kayıt olursunuz ve 12 ay boyunca tarifeden 29 TL’ye, 12 ayın sonunda ise 39 TL olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Çıkabilirim?

Eğer bu kampanyadan çıkmak istiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümüne IPTAL DOPDOLU yazarak 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır. Yapmış olduğunuz iptal işleminden sonra yararlandığınız indirimlerin toplamı son faturanıza yansıyacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.