Avea'dan Senin Bankan'a Özel İnternet Kampanyası | Kampanya Bulucu

Avea’dan Senin Bankan’a Özel İnternet Kampanyası

Avea’dan Senin Bankan’a Özel İnternet Kampanyası

İnternet tabanlı bankacılık, son zamanlarda en fazla tercih edilen bankacılık türlerinden biri. Bankanın maliyetleri düşük olduğu için müşterilerine çok daha fazla avantaj sunabiliyor. Bu nedenle Kuveyt Türk güvencesi ile hizmet veren yeni internet bankacılığı; Senin Bankan, hizmete açıldı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Senin Bankan kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Senin Bankan’da hesap açtıran tüm Avea kullanıcıları 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet hakkı kazanıyorlar. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hesap açtırabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Avea hat kullanıcısı olan bütün müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Hem faturalı hat kullanıcıları, hem de faturasız hat kullanıcıları için kampanya geçerli olacaktır. Kampanya yeni abonelerde de, mevcut abonelerde de geçerli olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilir?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için kampanya tarihleri arasında hesap açtırma talebinde bulunmuş olmanız gerekir. Bunu takiben Avea hattınızın mesaj bölümüne SB 1GB yazıp 2848’e göndermeniz gerekir. 5 gün içerisinde onay mesajı geldikten sonra hattınıza 30 günlük 1 GB internet tanımlanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

2 Kasım tarihinde başlayan bu Avea kampanyası 10 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin kampanya tarihleri arasında önce hesap açmak için talepte bulunmalı, daha sonra da kampanyadan yararlanmak için SMS göndermelidir.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Bu Kuveyt Türk kampanyaları, katılacak ilk 5.000 kişi ile sınırlıdır. Bu sayı dolduğunda kampanya tarihi dolmasa bile kampanya otomatik olarak duracaktır. Kampanyanın gerçekleşmesi için hesap açma işleminin onaylanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında verilecek olan 1 GB internet hakkı sadece Avea hatlara yüklenebilir. Verilen internet hakkı sadece 30 gün boyunca geçerli olacaktır. 30 günün sonunda kullanılmayan internetler silinecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ