Kampanya Bulucu

Avea’dan Sahurda Ücretsiz İnternet Kampanyası

Yapılan ramazan kampanyaları, tüm sektörlerde kendisini oldukça gösterirken, en büyük kampanyalar GSM operatörleri tarafından geldi. Şimdi yeni başlayan bir Avea kampanyası ile Sahurda internete tamamen ücretsiz girebilirsiniz. Gece 02:00’den sabah 06:00’ya kadar bu interneti kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile bireysel faturalı Avea müşterileri hiçbir ücret ödemeden gece 02:00’dan sabah 06:00’a kadar, yani sahur boyunca 500 MB’a kadar interneti kullanabilir. İsteyen tüm faturalı müşteriler hiçbir şarta bağlı olmadan bu kampanyadan yararlanabilecek.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için bireysel faturalı hattınızdan kısa mesaj göndererek kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt için telefonlarınızın mesaj bölümüne SAHUR yazıp 5555’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra kampanyaya dahil olursunuz ve ücretsiz interneti kullanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

17 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu sahurda internet kampanyası 16 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Yani kampanya Ramazan boyunca geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihler arasında kampanyaya kayıt mesajı göndermek zorundadır.  Kayıt mesajı gönderilmeden kullanılan internetler bu kampanya kapsamının dışında kalır.

Ne Kadar Kullandığımı Nasıl Anlayacağım?

Ücretsiz 500 MB internetin ne kadarını kullanıp, ne kadar kaldığını öğrenmek için cep telefonunuzun mesaj bölümüne INTERNET yazarak 5555’e göndermeniz gereklidir. Daha sonra size gelecek mesajda internet hakkınızın kullanım detayları belirtilir.

500 MB Dolarsa Ne Olacak?

Kampanya kapsamında verilen 500 MB’lık internet kotası dolmuş olduğu zaman, varsa diğer internet paketlerinizden, yoksa tarifenizin sabit internet ücreti üzerinden kullanırsınız. 500 MB’lık internet tek günde tüketilmelidir ve kalan internet hakkı diğer günlere devredemez. Bu internet hakkı sadece yurt içerisinde, cepten kullanılan internet için geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.