Avea'dan Ofix.com'a Özel 30 TL İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Avea’dan Ofix.com’a Özel 30 TL İndirim

Ofisiniz için yapacağınız alışverişlerin kolay adresi olan ofix.com, ihtiyacınız olan tüm ofis malzemelerini bünyesinde barındırıyor. Elektronikten, kitaplara, sanatsal ürünlerden, kırtasiye ve yapı marketlere kadar, hatta gıda maddelerinden temizlik ürünlerine kadar arayacağınız her şeyi bulabilirsiniz. Başlayan bu kampanyada da Avealılara özel olarak ofix.com’dan yapacağınız 150 TL ve daha üzeri alışverişlerde size anında 30 TL’likbir indirim sağlıyor.

Bu kampanyadan 30 Kasım’a kadar yapacağınız alışverişlerde yararlanabilirsiniz. Fakat alışveriş yapmadan önce telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle OFİX yazıp 5060’a mesaj göndermeniz gerekmektedir. Size onay mesajı ile birlikte bir şifre gönderilecek. İşte bu şifreyi siteden alışveriş yaparken kupon kodu alanına yazmış olduğunuzda indirim direk olarak yaptığınız alışverişe yansıyacaktır.

Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki bu kampanyadan her Avea abonesi yararlanamıyor. Yararlanacağınız hattın Avea Şirket Hattı olması şart. Çünkü kampanya sadece şirket hatlarını kapsayacak şekilde tasarlanmış. Ayrıca hem Ofix.com, hem de Avea kampanyanın yararlandığı ürünleri kısıtlayabilir ve ya kampanyayı değiştirebilir. Bu haklarını saklı tutuyorlar. Şuan siteden yapacağınız tüm ürünlerin alışverişi kampanya kapsamındadır.

Avea'dan ofix.com'a Özel İndirim Kampanyası

Avea Ofix.com’a 30 TL İndirim kampanyası için göndereceğiniz katılım mesajların ücreti sizin tarafınızdan karşılanacaktır. Gönderilen her SMS’in tüm vergiler dahil 33,25 kuruş olduğunu belirtelim. Eğer bu konu ile ilgili daha detaylı bir bilgi almak istiyorsanız ofix.com adresini ve ya avea.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.