Avea'dan Konuşmak Lazım 1000 Kampanyası | Kampanya Bulucu

Avea’dan Konuşmak Lazım 1000 Kampanyası

Avea’dan Konuşmak Lazım 1000 Kampanyası

GSM operatörleri arasında ki rekabet kızıştıkça, iletişim alanında ki kampanya ve avantajlar da o kadar fazla artıyor. Şimdi siz doyasıya konuşabilin diye yeni bir Avea kampanyası başladı. Bu kampanya ile her yöne gönlünüzce konuşabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu tarife kampanyaları ile ayda 47 TL’ye, 12 ay taahhüt verirseniz ayda 37 TL’ye normal 1000 dakika olan özellik size 1.500 dakika olarak sunuluyor. Yani kampanya ile taahhüt vererek hem 10 TL indirim, hem de + 500 dakika kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece yeni müşteriler yararlanabilir. Diğer operatörlerden numara taşıma yolu ile, yeni hat tahsis ederek Avea müşterisi olan kullanıcılar ve faturalı ya da faturasız hatlarda bu tarifeye gelen müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanya Ne Zamana kadar Devam Edecek?

Kampanya için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmemiştir. İsten her müşteri geçiş yaptıktan sonra ki 60 gün içerisinde bu tarifeye geçip 12 aylık taahhüt verirse kampanyadan 12 ay boyunca yararlanabilir Avea istediği zaman bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı bitirme hakkına sahiptir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için geçişinizi direk olarak bu tarifeye yapmanız gerekmektedir. Daha sonra 60 gün içerisinde telefonunuzun mesaj bölümüne SOZ yazarak 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajı ile kampanyaya katılmış olur ve 12 ay boyunca sabit ücretten yararlanabilirsiniz.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz taahhüdü bozarsanız, o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin tamamı son faturanıza yansıtılır. Eğer kalan ayların toplam ödemesi, bu tutardan daha düşük ise kalan ayları ödeyerek de bu kampanyadan çıkabilirsiniz. Kampanya ile yararlanmış olduğunuz ücretsiz hizmet ya da bir cihaz varsa bunların da kalan borçları ve bedeli son faturaya yansıtılacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ