Kampanya Bulucu

Avea’dan İnterneti Bol Bir Paket: Kolay 2 GB Paketi 20 TL

GSM operatörleri faturasız hat sahipleri de doya doya konuşsun, mesajlaşsın ve internete girsin diye faturasız hatlara özel kampanyalar yapıyor. Şimdi Avea kampanyası ile aylık sadece 20 TL’ye hem dakika, hem SMS, hem de internet olan bir paket alabileceksiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Kolay 2 GB paketini almış olduğunuzda her yöne arayabileceğiniz 400 dakika, her yöne gönderebileceğiniz 2.000 SMS ve ceptek kullanabileceğiniz 2 GB interneti kullanabilirsiniz. Diğer operatörlerden geçen Avea aboneleri bu paketten 20 TL’ye yararlanırken, mevcut Avea aboneleri de 25 TL’ye yararlanabilecek.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Avea Faturasız Hat kullanıcılarının katılımına açıktır. Mobil Ofis, Katlayan, Faturasız Bayi ve Standart tarifeleri hariç, geriye kalan tüm bireysel faturasız hat tarifeleri bu kampanyadan yararlanabilecek. Diğer operatörlerden Avea Faturasız’a geçen aboneler aylık 20 TL’ye yararlanabilecek iken, mevcut Avea aboneleri de 25 TL olarak aynı paketten yararlanabilecek.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Eğer tarifeniz destekliyor ise ve bakiyeniz paketi almak için yeterli ise telefonlarınızın mesaj bölümüne KOLAY2GB yazarak 5555’e göndermek gerekir. Gelen onay mesajı ile birlikte paket ücreti hattınızdan düşecek ve paketin özellikleri 30 gün boyunca geçerli olacak paket özellikleri hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman, kişi ve katılım sınırlaması yapılmamıştır. Bu nedenle isteyen müşteriler istediği zaman bu kampanyadan yararlanabilecek. Avea, bu kampanyanın koşullarında değişiklik yapma, ya da kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

Paketin Kullanım Özellikleri Nedir?

Bir kere kayıt olmuş olduğunuzda yeterli bakiyenizin olması durumunda her ay yenilenecektir. Paket ile almış olduğunuz haklar 30 gün boyunca geçerlidir ve kullanılmayanlar 30 günün sonunda silinecektir. Bu hakları 3. Kişilere devretme hakkınız bulunmaz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.