Avea'dan İnternet Hediyeli Profesyonel Tarife | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Avea’dan İnternet Hediyeli Profesyonel Tarife

Avea’nın oldukça popüler olan ve kullanıcıların ilgisini çeken profesyonel 4 GB tarifesi, şimdi numara taşıma yolu ile gelenlere ya da yeni numara alanlara internet hediyeli. Bu Avea kampanyasından yararlanarak hem oldukça uygun bir tarife kullanabilir, hem de daha fazla internet özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Tarife kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında yeni bir hat alarak ya da numarasını taşıyarak Avea Profesyonel 4 GB tarifesine gelen müşteriler 12 ay boyunca 1 GB hediye internet kazanıyor. Bu saye de ayda sadece 39 TL vererek her yöne 1.000 dakika, her yöne 1.000 SMS ve cepten 5 GB interneti kullanabiliyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece yeni Avea müşterileri yararlanabilir. Mevcut Avea aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanmak için numara taşıma yolu ile ya da yeni hat alarak Profesyonel 4 GB tarifesine geçiş yapmalı ve 12 ay boyunca bu tarifede kalacağınızın sözünü vermeniz gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılabilmeniz için geçişinizi direk olarak Profesyonel 4 GB tarifesine yapmanız gerekmektedir. Hattınızın aktivasyonu yapıldıktan sonra da çağrı merkezini arayarak ya da SMS yolu ile 12 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir. SMS yolu ile taahhüt erebilmek için telefonunuzun mesaj bölümüne SOZ yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajı ile kampanyaya katılmış olursunuz. Taahhüt vermemeniz durumunda tarifenin ücreti 49 TL olarak yansıyacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

20 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında geçiş yapmış ve kampanyaya kayıt olmuş olması gerekir. Kampanya tarihi dışında yapılan başvurularda bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.