Avea'dan İçerik Servisleri Çekiliş Kampanyası | Kampanya Bulucu

Avea’dan İçerik Servisleri Çekiliş Kampanyası

Avea’dan İçerik Servisleri Çekiliş Kampanyası

Avea kendi içerik servislerinin kullanımını arttırmak amacı ile yeni bir kampanya başlattı. Bu Avea kampanyası ile içerik servislerini kullanarak Honda Motosiklet, iPhone 6S, İpad Air, Avea İntouch 4 ya da Passolig Kart kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu çekiliş kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında içerik servisleri almak için talep mesajı gönderen müşteriler otomatik olarak bir çekilişe katılıyor. Yapılacak çekiliş ile bir kişi Honda Motosiklet, 3 kişi üç büyüklerden birer tane passolig kartı, 1 kişi iPad Air, 1 kişi Avea intouch 4 ve 1 kişi de iPhone 6S kazanacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Avea müşterilerinin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler faturalı hat da kullansa, faturasız hat da kullansa, mevcut müşteri de olsa, yeni müşteri de olsa bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için içerik paketlerini almadan önce kampanyaya katılım mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne PAKET yazıp, 090’a gönderdikten sonra kayıt alınmış olur ve size paket seçenekleri gelecektir. Gelen paket seçeneklerinden birini ya da birilerini seçmiş olduğunuz zaman kampanyaya katılmış olursunuz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

9 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 15 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanabilmeniz için kampanya tarihleri arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da içerik servislerini almalısınız. Kampanya tarihleri dışında alınan içerikler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Çekiliş Ne Zaman Yapılacak?

Çekiliş 23 Şubat 2015 tarihinde saat 11:00’de yapılacak. Çekiliş halkın katılımına açık olacak ve noter huzurunda yapılacak. Kampanyanın sonuçları ise 26 Şubat 2015 tarihinde Posta gazetesinde yayımlanacak. Ayrıca asil ve yedek talihlilere de taahhütlü posta yolu ile gerekli bilgilendirme yapılacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ