Kampanya Bulucu

Avea’dan Her Akıllı Telefonu Tableti ile Birlikte Alın

Akıllı teknolojilerin sürekli olarak bir adım ileri gitmesi, GSM operatörlerinin de cihaz kampanyalarını sıklaştırmasına neden oluyor. Şimdi yeni başlayan bir Avea kampanyası ile akıllı telefon alan her müşteriye bir de tablet alma fırsatı sunuluyor. Normalde sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabileceğiniz düşünülürse, bu kampanya benzerlerinden ayrılıyor.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Şimdi Avea’ya ait akıllı telefon kampanyasından yararlananlar, daha bu kampanyanın süresi dolmadan, faturaya ek ödemelerle tablet de satın alabiliyorlar. Casper, Asus ve Samsung tablet modellerinden istediğinizi alabilirken, beğendiğiniz tablete göre 24 ya da 36 aylık taahhüt de vermeniz gerekiyor.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan son 10 gün içerisinde Avea’ya ait bir kampanya ile akıllı telefon almış olan tüm müşteriler yararlanabilir. Alınacak tabletin kampanya özelliklerine göre taahhüt vererek kampanyadan yararlanabilecek olan müşteriler, faturasına ek olarak yine 24 ya da 36 ay taksitle bu cihazları alabilecek.

Kampanya Hangi Tarihler Arasındadır?

Bu tablet kampanyası 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu tarihe kadar başvuru yaparak, taahhüdü vermiş olmaları gerekecektir. Ayrıca kampanya Avea İletişim Merkezi’nde bulunan cihaz sayıları ile sınırlı olduğu için, kampanya süresi bitmeden stoklar tükenebilir.

Bu Kampanya ile Kaç Adet Tablet Alabilirim?

Bu kampanya ile zaten hali hazırda bir cihaz kampanyasından yararlanmış olduğunuz halde bir cihaz daha alabiliyorsunuz. Bu nedenle üçüncü bir cihaz daha alabilme şansınız bulunmuyor. Bu tablet kampanyası ile herkes en fazla 1 adet tablet alarak kampanyaya katılabilir.

Taahhüt Süresinden Önce Çıkarsam Ne Olacak?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz taahhüt dolmadan hattınızı iptal ettirir, farklı bir operatöre taşır ya da faturasız hatta geçersiniz, kalan taksitlerin toplamı son faturanıza yansıtılır. Bu kampanyadan ötürü almış olduğunuz başka bir indirim ya da hediye var ise onların bedeli de son faturaya yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.