Avea'dan Evmanya.com Alışverişlerine 20 TL İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Avea’dan Evmanya.com Alışverişlerine 20 TL İndirim

GSM operatörleri, yapmış oldukları kampanya ve fırsatlarla sadece iletişim alanında değil, her alanda oldukça iyi fırsatlar sunuyor. Şimdi Avea müşterileri Evmanya.com adresinden 150 TL ve üzeri alışveriş yapmış olduklarında 20 TL indirim kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avea kampanyası ile Avea müşterileri kampanya tarihleri arasında Evmanya.com adresinden 150 TL ve üzeri alışveriş yapmış olduklarında 20 TL indirim kazanıyorlar. Bunun için yapmanız gereken tek şey kampanya kodunu ilgili alana yazmak.

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu Evmanya.com kampanyaları, tüm Avea’lıların katılımına açıktır. Hem faturalı, hem faturasız hatlarda, hem yeni müşterilerde, hem de mevcut müşterilerde geçerli olan bu kampanya ile elektronik ürünler dışında ki tüm kategorilerde alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için ilk olarak kampanya kodunu almanız gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne EVMANYA yazarak 5060’a göndermeniz gerekmektedir. Kısa süre içerisinde size kampanya kodu SMS olarak gelecektir. Daha sonra www.evmanya.com adresinden elektronik dışında ki kategorilerden 150 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda, ödeme ekranında “Avea SMS Şifresi” bölümüne şifre ve telefon numaralarınızı girerek indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Eylül ayına özel olarak başladığı için 1 Eylül tarihinde başlayan kampanya 30 Eylül 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen Avea aboneleri bu tarihler arasında önce kampanya için şifreyi almalı, daha sonra da şifreyi kampanya süresi dolmadan kullanmalıdır.

Kampanya Hangi Ürünlerde, Kaç Defa Geçerlidir?

Bu kampanya elektronik dışında ki tüm kategorilerde geçerli olacaktır. Kampanyadan tüm aboneler eşit şartlarda, istediği kadar yararlanabilir. Her alışveriş için ayrı kampanya şifresi alınmalıdır. Alınan kampanya şifreleri sadece tek kullanımlıktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.