Kampanya Bulucu

Avea’dan Eşsiz Tarife Kampanyası

Başladığı zaman oldukça popüler olan Eşsiz Tarife, şimdi yeniden başladı. Bu kampanya ile Eşsiz tarifeyi artık 10 TL indirimli alabilir ve doya doya her yöne konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete girebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Eşsiz tarife içerdiği her yöne 1.000 dakika, her yöne 1.000 SMS ve 2 GB cepten internet ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikte. Üstelik tüm Avealılarla ve sabit hatlarla sınırsız konuşma sunuyor. Yeni başlayan Avea kampanyası ile bu tarife ayda sadece 24,50 TL olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya tüm faturalı Avea müşterileri için geçerlidir. Kampanyadan hem yeni, hem de mevcut Avea müşterileri faydalanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için 12 aylık bir taahhüt vermek gerekir. Taahhüt verilmemesi durumunda bu kampanyadan 34,50 TL’ye yararlanabilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir tarih sınırlaması yapılmamıştır. İstediğiniz zaman bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Avea bu kampanyayı istediği zaman bitirebilir ya da koşullarında değişiklik yapabilir. Fakat 12 ay taahhüt ile kayıt olan aboneler 12 aylık sabit fiyat garantisi de almış olacaksınız.

Kampanya Kapsamında ki Özellikler Ay İçerisinde Biterse Ne Olacak?

Dakika ve SMS’ler bittikten sonra her dakika için 60 kuruş ve her SMS için yine 60 kuruş olarak ücretlendirilirsiniz. MMS fiyatları da 99 kuruş olarak ücretlendirilecektir. İnternet hakkınız bittikten sonra her 100 MB için 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Bunu en fazla 10 defa yaparak ücretlendirilirsiniz. 10 defa sonunda ise internet hızınız 1 Kbps hıza düşer ve ekstra ücretlendirilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak ve 12 aylık bir taahhüt vermek için telefonlarının mesaj bölümüne SOZ yazarak 5555’e göndermeniz gerekiyordu. Kullanım haklarınızı sorgulamak için SES, SMS ya da İNTERNET yazarak 5555’e göndereniz yeterlidir.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.