Kampanya Bulucu

Avea’dan Eşsiz Tarife Kampanyası: Avea ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma

Avea’dan herkese hitap eden yeni bir kampanya başladı. Şimdi Eşsiz tarifeye üye olan herkes ayda sadece 24,5 TL ödeyerek doyasıya konuşacak, doyasıya mesajlaşacak ve doyasıya internete girecek. Üstelik 24 ay 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile 12 aylık taahhüt vermiş olduğunuz zaman 24,5 TL karşılığında Eşsiz tarifeyi kullanabilirsiniz. Bu eşsiz tarife ile her yöne 1.000 dakika, her yöne 1.000 SMS ve 2 GB interneti kullanabilme şansınız olacak. Üstelik tüm Avealılarla ve sabit hatlarla da sınırsız konuşma hediyesi var.

Bu kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu Avea kampanyasından tüm bireysel Avea faturalı hat kullanıcıları yararlanabilir. Tarife tüm Faturalı Avea hatlarının geçişine olanak tanıyacaktır. Tarifeye geçtikten sonra taahhüt vermiş olduğunuzda 10 TL indirim uygulanacak ve 12 ay boyunca bu tarifeyi 24,5 TL olarak kullanabileceksiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Geçerim?

Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tarife değişikliği mesaj yolu ile yapılmamaktadır. 12 aylık taahhüt alınması gerektiği için Avea İletişim Merkezlerine ya da 500 çağrı merkezini arayarak bu tarifeye geçiş yapabilir ve taahhüdünüzü verebilirsiniz.

Taahhüdü Mesaj Yolu ile Verebilir Miyim?

Evet, mesaj yolu ile 12 aylık taahhüt verebilirsiniz. Tarifeye geçiş yaptıktan sonra telefonunuzun mesaj bölümüne SOZ yazıp 5555’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajı ile taahhüdünüz alınmış olur. Kampanyadan yararlanabilmek için tarifeye geçiş yaptıktan sonra ki 60 gün içerisinde taahhüt vermeniz gerekir.

Tarife ile Verilen Özellikler Dolarsa ne Olacak?

Kampanya kapsamında verilen haklar 30 gün boyunca geçerli olacak ve her 30 günde bir yenilenecektir. Kullanılmayan haklar bir sonra ki aya devretmez. 30 gün dolmadan dakikalarınız bitmiş olduğunda her yöne dakikası 60 kuruş olarak ücretlendirilir. Yine SMS hakkınız dolduğunda SMS başına 60 kuruş olarak ücretlendirilirsiniz. İnternet kotanız dolmuş olduğunda da her 100 MB için 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Bu tam 10 defa tekrarlar ve 10’dan sonra internet kullanımından ücret alınmaz, fakat hızınız 1 kbps hıza düşürülür.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.