Avea'dan Esnafa Özel Veresiye 1.000 Tarifesi | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Avea’dan Esnafa Özel Veresiye 1.000 Tarifesi

Veresiye esnaflığın hamurunda olan bir olgu. Bu nedenle yeni başlayan bir Avea kampanyası da Esnaf olduğunda ödesin, olmadığında dert etmesin diye yeni bir tarife başlattı. Bu yeni tarife ile 60 TL’ye kadar fatura erteleyebilme imkanınız var.

Bu Tarifenin Özellikleri Neler?

Bu tarife ile her yöne konuşabileceğiniz 1.000 dakika, her yöne gönderebileceğiniz 1.000 SMS, cepten kullanabileceğiniz 1 GB internet ve Tüm Esnaflılarla limitsiz dakikanız bulunuyor. Bu kampanyanın aylık bedeli ise 19 TL. Ayrıca 60 TL’ye kadar da fatura erteleyebilme imkanınız bulunuyor.

Bu Tarife İçin Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Evet, kampanyada belirtilen fiyat sadece 12 ay boyunca bu tarifede kalma sözü veren müşteriler için geçerli olacaktır. Eğer taahhüt vermek istemiyorsanız aynı tarifeden aylık 30 TL olarak yararlanabilme şansınız da bulunuyor.

Tarifemin Paketleri Bittiğinde Ne Olacak?

Tarifede ki dakikalarınız bittikten sonra dakikası 60 kuruş olarak ücretlendirilirsiniz. Aynı şekilde SMS’ler de bitmiş olduğunda gönderilen her fazladan SMS için 60 kuruş olarak ücretlendirilirsiniz. İnternet paketiniz de bitmiş olduğunda her 200 MB için 6 TL olarak ücretlendirilirsiniz.

Fatura Erteleme Nasıl Olacak?

Bu tarifeye gelmiş olduğunuzda toplamda 60 TL’ye kadar faturalarınızı erteleyebilme şansınız bulunacak. Bu fatura erteleme dönemlerinde, hat ile ilgili hiçbir kısıtlama yapılmayacak. Fakat tarifeye gelmiş olduğunuzda tarihten itibaren tam 12 ay sonra hiçbir borcun kalmaması ve tüm faturaların ödenmesi gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Esnaf olduğunuzu kanıtlayabileceğiniz bir belge ile birlikte Avea iletişim Merkezlerine giderek başvuru yapabilirsiniz. Ödenmemiş, yani ertelenmiş bir borcunuz bulunduğu zaman herhangi bir cihaz kampanyasından faydalanamazsınız. Mesaj göndererek bu tarifeden yararlanmak için SOZ TARİFE yazarak 6666’ya göndermeniz yeterli olacaktır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.