Kampanya Bulucu

Avea’dan Ek 1 GB İnternet Kampanyası

Avea, yeni gelen müşterilerine özel olarak yeni bir kampanya başlattı. Bu Avea kampanyası ile 2 farklı tarifeden birine gelen müşteriler tarifesinde ki özelliklere ek olarak 1 GB internet daha alıyorlar. Üstelik hiçbir ek ücret ödemeden, 12 ay boyunca.

Bu Kampanyanın Avantajı Nelerdir?

Bu kampanya ile eğer Profesyonel 2 GB tarifesine gelirseniz aylık 29 TL’ye her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve cepten 3 GB internet özelliklerini alabileceksiniz. Eğer Avantajlı 2 GB Tarifesine gelirseniz ayda 32 TL’ye her yöne 2000 dakika, Tarife içi sınırsız konuşma ve cepten 3 GB interneti kullanabilirsiniz. Üstelik 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya sadece Yeni Avea müşterileri için geçerlidir. Diğer operatörlerden numarasını taşıyarak gelen ya da yeni bir hat tahsis ederek Avea müşterisi olan abonelerin tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında yeni müşteri olmanız gerekir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

20 ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Eğer kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, kampanya tarihleri arasında yukarıda belirtilen tarifelere direk olarak geçiş yapmanız ve 12 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya için herhangi bir kayıt zorunluluğu bulunmuyor. Belirtilen Avea faturalı hat tarifelerine geçiş yapıp, kampanya tarihlerinde aktivasyon yaptı iseniz, kampanya otomatik olarak devreye girecektir ve hattınıza ek 1 GB internet 12 ay boyunca tanımlanacaktır. Bu kampanya ile ilgili bilgilendirme mesajı da gelecektir.

Tarife’den Kalanları Nasıl Sorgulayabilirim?

Tarifenizin özelliklerini ay içerisinde istediğiniz kadar ücretsiz kısa mesaj göndererek sorgulayabilirsiniz. Kalan dakikalar için SES yazıp, kalan SMS’ler için SMS yazıp, kalan internet için ise INTERNET 5555’e göndermeniz yeterlidir.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.