Kampanya Bulucu

Avea’dan EGM Dev 3000 SMS Paketi Kampanyası

Avea’nın Emniyet Genel Müdürlüğü ve diğer kamu çalışanlarına özel olarak çıkarmış olduğu kampanyalar oldukça yaygın ve avantajlıdır. Şimdi yeni bir Avea kampanyası ile bunlara bir yenisi daha eklendi. Şimdi kamu çalışanları ve EGM mensuplarına özel olarak Dev 3000 SMS paketi indirimli.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile EGM mensupları ve diğer kamu tarifelerinde olan müşteriler Dev 3000 SMS paketini ayda 15 TL yerine sadece 9 TL’ye alıyor. Bu sayede hem bir fatura sürprizi ile karşılaşmıyor, hem de yüksek fatura korkusu olmadığı için doyasıya mesajlaşabiliyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Emniyet Genel Müdürlüğüne ait VPN1 tarifesi, VPN2 tarifesi, kamu Mini, Kamu Midi, kamu Maksi ve Kamu Mega tarifelerinde olan Emniyet Genel Müdürlüğü mensupları bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında telefonunuzun mesaj bölümüne 3000 SMS yazarak 5555’e göndermek gerekir. Gelen onay mesajı ile birlikte SMS paketi tanımlanacaktır. SMS paketi her ay indirimli olarak hatta otomatik tanımlanacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

29 Temmuz tarihinde başlayan bu SMS paketi kampanyası 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında SMS paketini almalıdır. Bir defa almış olduğunuzda 12 ay boyunca bu indirimli ücretten yararlanabilirsiniz.

Kalan SMS’leri Nasıl Öğrenebilirim?

Ücretsiz olarak kalan SMS hakkınızı sorgulamak için telefonunuzun mesaj bölümüne SMS yazarak 5555’e göndermeniz yeterlidir. Ayrıca kullanım hakkınızın %80’ini ve %100’ünü kullanmış olduğunuzda otomatik sistem mesajları gelecektir. Bu sorgulama son 6 saati kapsamamaktadır. Yapmış olduğunuz sorgulama 6 saat öncesine ait olacaktır. Bu servis hem ses, hem de SMS sorgulama için geçerlidir.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.