Kampanya Bulucu

Avea’dan Ciceksepeti.com’da Yüzde 40 İndirim

GSM operatörlerinin kendi alanlarının dışına taştığı kampanyalardan bir tanesi daha başladı. Şimdi bu Avea kampanyası ile kampanya kapsamında Çiçek Sepeti internet sitesinden yapacağınız siparişlerde yüzde 40’a kadar indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Çiçek Sepeti kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Avea kullanıcısı olan müşteriler www.ciceksepeti.com internet sitesinden verecekleri siparişlerde tüm ürünler için %15, bazı seçili ürünler için ise %40 indirimden faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında olmayan ürünlerin üzerinde bir çizgi bulunacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Avea müşterilerinin katılımına açıktır. İster yeni müşteri olsun, ister mevcut, ister faturalı hat olsun, ister faturasız, isteyen herkes bu kampanyadan faydalanabilir. Tabi kampanyanın geçerli olabilmesi için alışverişin www.ciceksepeti.com internet sitesinden verilmesi gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için kampanya kodu kullanımı gerekmektedir. İndirim oranlarının belirlendiği ürünleri sepete ekleyerek ödeme adımına geldiğinizde, kampanya kodunu ilgili yere yazarak toplam fiyat üzerinden indirimi uygulayabilirsiniz. Daha sonra satın alımını yaptığınızda kampanyadan yararlanmış olursunuz.

Kampanya Kodunu Nasıl Alabilirim?

Kampanya kodunu alabilmek için Avea hattınızın olduğu cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne CICEKSEPETI yazıp 5060’a göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajı ile birlikte kampanyadan faydalanabileceğiniz kampanya kodu da size iletilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ocak 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodu kullanarak kampanyadan faydalanabilirler. Kampanya tarihinden sonra yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan kampanya tarihi boyunca istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınırlama yapılmamıştır. Fakat kampanya kapsamında aldığınız kampanya kodları tek kullanımlıktır ve her kullanım için yeni bir mesaj gönderme zorunluluğunuz bulunur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.