Kampanya Bulucu

Avea’dan Büyüklere Özel Hediyeli 150 Paketi

Eğer cep telefonunuzu çok kullanmıyorsanız ya da daha çok aranan tarafsanız ve dakikaya ihtiyaç duymuyorsanız, Avea’dan tam size özel bir kampanya başladı. Bu Avea kampanyası ile 10 TL’ye her yöne 150 dakika alabilir ve bu dakikaları 2 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Avea’ya gelen büyükler faturasız hatları için Hediyeli 150 Paketini alırsa 10 TL karşılığında 2 ay boyunca geçerli 150 dakika alabilecekler. Bu 150 dakika her yöne kullanılabilecektir. Bu sayede yoğunlukla aranan emekliler oldukça uygun bir konuşma paketi alabilecekler.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece emekli olan yeni Avea müşterileri için geçerlidir. Numarasınız diğer operatörlerden Avea faturasız hatta taşıyan, ya da yeni bir hat satın alarak Avea faturasız hat kullanan emeklilerin tümü bu kampanyadan yararlanabilir. Bu kampanya Avea altyapısını kullanan diğer GSM operatörleri için de geçerlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmemiştir. İsteyen herkes bu kampanyalı paketi satın alabilir. Fakat Avea kampanyanın ve paketin koşullarını değiştirme hakkını ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

Bu Paketi Nasıl Alabilirim?

Kampanya için gerekli şartları sağlamanız durumunda telefonunuzun mesaj bölümüne 60GUN yazarak 5555’e gönderip kampanyaya katılabilirsiniz. Yeterli bakiyeniz var ise hattınızdan kesilecek ve 60 gün boyunca geçerli olacak olan 150 dakika hattınıza yüklenecektir. Paketi iptal etmemeniz halinde 60 gün sonra yeterli bakiye olması durumunda tekrar yenilenecektir.

Bu paketten Kaç Defa Yararlanabilirim?

60 gün dolmadan paketiniz bitti ise ve yeniden almak istiyorsanız, tekrar alabilirsiniz. Paketiniz son aldığınız tarihten itibaren 60 gün sonra otomatik yenilenecektir.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.