Kampanya Bulucu

Avea’dan 500 MB Sahur İnternet Kampanyası

Avea’lılar Ramazan’ın bereketinden fazlasıyla faydalanıyor. Avea’lıysan sahur boyunca internetten özgürce faydalanabilirsiniz. Ramazan boyunca her gün sahurda ücretsiz 500MB Avea’lılara hediye.

Avea Sahur İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyaya katılım oldukça kolay, bir kısa mesaj uzağınızda sahur kampanyası. SAHUR yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermeniz kampanyaya katılımınız için yeterli olacaktır. Kısa mesaj gönderiminizden sonra onay mesajı tarafınıza iletilecektir. Kampanya katılımının ardından sahur boyunca 500 MB internetinizi doyasıya kullanabilirsiniz.

Avea Sahur İnternet Kampanyası Hangi Saatler Arasında Geçerlidir?

Avea Sahur İnternet Kampanyası gece saat 02:00 ile 06:00 arasında geçerli olacaktır. Kampanya Ramazan ayı boyunca her gün geçerlidir. Yani kampanyadan faydalanabileceğiniz son gün 16 Temmuz Perşembe günü saat 01:30’dur. Kampanya bitiminin ardından kullanılan internetler faturanıza yansıtılır.

Avea Sahur İnternet Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan Avea faturalı hat sahipleri faydalanabilecektir. Bu kampanya Data hatları için geçerli olmayacaktır. Taraftar hatları da kampanyadan faydalanabilir.,

Farklı İnternet Paketine Sahip Olan Müşteriler Kampanyadan Faydalanabilir Mi?

Evet faydalanabileceklerdir. Kampanya kapsamındaki saatlerde kullanılan internetler öncelikle Sahur paketinizde ki kullanımlarınızdan düşer.

Kullanılmayan İnternet Hakları Devreder Mi?

Hayır kullanılmayan internet hakları devredilmez, kampanya dahilindeki saatin sonunda o gün ki haklarınız da silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.