Kampanya Bulucu

Avea’dan 4,5G SIM Kart Kampanyası

Artık 4,5G tabanlı iletişim için sayılı günler kaldı. Bu hizmetten yararlanabilmeniz için eski SIM kartınızı da değiştirmeniz gerekecek. Yeni başlayan Avea kampanyası da bu değişimi teşvik etmek için ücretsiz olarak değiştireceğiniz SIM kartlar için hediye internet kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu 4,5G kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında eski SIM kartını getirip, yeni 4,5G uyumlu SIM kartlar ile değiştirdiğiniz zaman 30 gün boyunca geçerli olacak 1 GB internet kazanacaksınız. Üstelik SIM kartınızı değiştirdiğiniz zaman herhangi bir ücret ödemenize de gerek yok.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Avea kullanıcılarının katılımına açıktır. Eğer yeni Avea’lı olduysanız, yani hattınız zaten 4,5G uyumlu ise bu kampanyadan yararlanamazsınız. Kampanya hem faturalı, hem de faturasız hatlarda geçerli olacaktır. İki hat türü de kampanyadan aynı şartlarda yararlanacaktır.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için kampanya tarihleri arasında Avea İletişim Merkezlerine giderek SIM Kartı değiştirmeniz gerekiyor. Yeni hattınızı aldıktan sonra telefonunuzun mesaj bölümüne 4.5G SIM yazıp 5555’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra internet hattınıza tanımlanacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlandırılması yapılmamıştır. İsteyen herkes hattını değiştirerek bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat Avea istediği zaman önceden haber vermeksizin bu kampanyanın şartlarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

Hediye İnternetin kullanım Koşulları Nelerdir?

Bu kampanya ile sadece bir kereye mahsus 1 GB internet kazanırsınız. Kazandığınız interneti sadece cepten 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. 30 günün sonunda kullanılmayan internetler otomatik olarak silinecektir. Başka bir internet hakkınız olsa da ilk olarak bu kampanya kapsamında verilen hediye internet kullanılacaktır. Kampanya faturalı ve faturasız hatlarda aynı koşullarda olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.