Kampanya Bulucu

Avea’dan 1 GB Hediye İnternet

Günümüzde ki telefonlarda en önemli ihtiyaçlardan biri internettir. Özellikle son zamanlarda internet ile birlikte akıllı telefonların da yaygınlaşması, internetin ihtiyaç listesinde ki önemini birinci sıraya taşıdı telefonlarda. Çünkü internetin olması, internet üzerinden arama yapmayı, mesaj göndermeyi, görüntülü aramayı ve çok daha fazlasını yapmak için yeterli. İşte bu nedenden dolayı Avea’da internet paketleri ile ilgili kampanyalar yapmaya devam ediyor.

Avea’dan 1 GB ve daha üstünde bir internet paketi almış olduğunuz zaman, 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB’lık hediye internet de paketinize ek olarak size hediye ediliyor. Kampanyaya katılım için Faturalı ya da Faturasız olmanız hiç fark etmez. Faturalı Korkusuz İnternet Paketleri’nden birini ve ya Faturasız Standart Cepten İnternet paketlerinden birini almanız kampanyaya katılmaya hak kazanmanız için yeterli. Kampanya için son katılım tarihi 31 Ekim 2014. Bu tarihe kadar alacağınız internet paketlerinde ek 1 GB hediye kazanmış olacaksınız. Paketi aldığınız günü takiben ilk 3 gün içerisinde ek hediye 1 GB yüklenecektir ve yüklenmiş olduğunda size bilgilendirme mesajı gelecektir. Eğer ödenmemiş bir faturanız var ise bu hediyeler faturalarınız ödendikten sonra ilk 3 gün içinde yüklenecektir.

Bu kampanya sadece bireysel olan müşteriler için geçerli olabilecek. Ayrıca özel olan Data Tarifeleri bu kampanyanın kapsamında değil.

Avea 1 GB Hediye internet Kampanyasının Detayları:

 • Kampanya 06/10/2014 ve 31/10/2014 tarihleri arasında belirtilen paketleri satın alan müşteriler için geçerlidir.
 • Kampanyamızdan sadece Avea bireysel müşterilerimiz yararlanabilmektedir.
 • Data Tarifeleri kampanyaya dahil değildir.
 • EK 1GB ücretsiz internet tanımlamaları, belirtilen paketlerin satın alınma tarihini takip eden 3 gün içerisinde gerçekleşecek ve tanımlama sonrası müşteriye bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
 • Fatura edilmiş ve ödeme tarihi geçmiş borçları bulunan müşterilerin internet tanımlamaları, müşterinin ödenmemiş faturalarını ödemesinden sonraki 3 gün içerisinde gerçekleşecektir. Ücretsiz kullanım hakkı tanımlama yapıldıktan sonra başlar.
 • Kampanyadan her müşteri 1 kez faydalanabilir.
 • Kampanyadan belirtilen paketleri yeni kayıt yöntemiyle satın alan müşteriler faydalanabilecektir. Paket yenilemelerinde hediye tanımlaması yapılmayacaktır.
 • Hediye internet tanımlaması yapıldıktan sonra hediye paketin kotası veya süresi dolana kadar yapılan kullanımlar hediye paketten düşer.
 • Hediye paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı 30 gün içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez,
 • Hediye paketin kotasının veya süresinin dolmasından itibaren yapılan kullanımlar müşterinin mevcut paket/tarifesindeki koşulları üzerinden gerçekleşir
 • AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Hediye paketiniz kapsamında kalan kullanımlarınızı Faturalı hatlar için; INTERNET, Faturasız Hatlar için KALAN HEDIYE 1GB yazip 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.