Kampanya Bulucu

Avea Woops’tan Yeni Yıl Kampanyası

Avea’nın 26 yaş altındakilere sunmuş olduğu gençlik kulübü olan Woops, gençlerin ihtiyaçlarına yönelik tarife, paket ve kampanyalar yapmaya devam ediyor. Şimdi bu Avea kampanyası ile doya doya konuşabileceğiniz, mesajlaşabileceğiniz ve internete girebileceğiniz fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Woops kampanyaları ile şimdi ayda sadece 32 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS ve 2 GB internet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Üstelik kampanya hem faturalı hatlarda, hem de faturasız hatlarda geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece yeni Avea Woops müşterileri yararlanabilir. Eğer diğer operatörlerden geçiş yaptıysan, yeni bir hat alarak yeni abone olduysan, ya da işbirliği için de olan diğer hatlardan Avea hattına geçtiysen kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya sadece Faturalı S.E.Ç ya da Full 2 GB tarifesine geçenler için açıktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında telefonunuzun mesaj bölümüne YENIYIL yazıp 4545’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra 42 TL karşılığında paketi alabilirsiniz. Eğer paketten 32 TL’ye yararlanmak istiyorsanız 12 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir.

Nasıl Taahhüt Verebilirim?

Taahhüt verme işlemini çağrı merkezini arayarak ya da SMS göndererek yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne SOZ yazıp 5555’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra paketinizi 12 ay boyunca indirimli olarak kullanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 30 Haziran 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında paketi almalı ve 12 aylık bir taahhüt vermelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kalan Kullanımlarımı Nasıl Öğreneceğim?

Kampanya kapsamında verilen haklarınızın ne kadarını kullandığınızı ya da ne kadarı kaldığını öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne KALAN yazıp 5555’e göndermeniz gerekir. Daha sonra kısa mesaj ile kalan kullanımlarınız size gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.