Kampanya Bulucu

Avea Woops’tan Süpersonik Kampanya

Avea’nın gençlik kulübü olan Woops, yapmış olduğu paket kampanyaları ile herkesi sevindirecek iletişim imkanları sunuyor. Şimdi Avea Woops kampanyaları ile doya doya konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete girebilirsiniz. Üstelik ayda sadece 35 TL ödersiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avea kampanyası ile woops’a üye olan faturalı Avea hat kullanıcıları Süpersonik paket kampanyasından yararlanabilecek. Bu kampanya ile ayda sadece 35 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS ve cepten kullanabileceğiniz 2 GB internet alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan Tüm Avea aboneleri yararlanabilir. Fakat şartlara göre farklı fiyat ile yararlanabilme imkanınız olacaktır. Eğer 12 aylık taahhüt verirseniz paketinizde 15 TL indirim olacaktır. Eğer numara taşıma, yeni hat alma ya da faturasız hatlardan faturalıya geçiş yolu ile pakete kaydolursanızi yine paket için 15 TL indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen faturalı Avea hat kullanıcıları, telefonun mesaj bölümüne SUPER yazıp 4545’e göndermeniz gerekmektedir. Paket bu hali ile aylık 60 TL ücrete tabidir. Eğer 12 ay boyunca kalma sözü verirseniz paket fiyatı 45 TL’ye düşecektir. Eğer bu tarifeye geçiş yolu ile geldi iseniz tarife fiyatı otomatik olarak 35 TL olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ekim 2015’tir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar paketi alarak indirimli olarak kullanabilir. Bu tarihten sonra pakete üye olduğunuzda aynı indirimli fiyatlar geçerli olmayacaktır.

Nasıl Taahhüt Veririm?

Tarifeden indirimli yararlanmak maksadı ile 12 ay boyunca bu tarifede kalma sözü vermek için telefonunuzun mesaj bölümüne SOZ yazıp, 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra taahhüdünüz alınmış olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.