Kampanya Bulucu

Avea Woops’tan Süper Fırsat Kampanyası

Avea Woops, gençelere yönelik tarife ve kampanyaları ile birçok avantaj sunmaya devam ediyor. Woops kampanyaları olarak sunulan Süper Fırsat kampanyası şimdi daha da süper. Çünkü sadece ek 5 TL ödeyerek 1 GB internet paketleri alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avea kampanyası ile Woops’a üye olan müşteriler şimdi ayda sadece 35 TL ödeyerek her yöne 750 dakika, her yöne 5.000 SMS ve cepten kullanılabilecek 2 GB internet hakkı kazanıyor. Üstelik geceleri saat 00:00 ile 06:00 arasında bedava internet kullanıyor. Bu da yetmiyorsa her ek 1 GB internet için 5 TL ödeyerek sınırsız iletişim kurabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan 27 Ekim 2015 tarihinden sonra Avea faturalıya geçen bütün müşteriler yararlanabilir. Faturasız hattan faturalıya geçen, diğer operatörlerden numara taşıyan ya da yeni bir hat alarak Avea müşterisi olan herkes kampanyadan yararlanabilecek. Paketin normal ücreti 45 TL iken, 12 ay boyunca kalma sözü verenler için paket 35 TL olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Woops aboneleri telefonunun mesaj bölümüne FIRSAT yazarak 4545’e göndermeleri gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra paket tanımlanacaktır. Bu paketi 12 ay boyunca kullanma sözü vermek için de yine telefonunuzun mesaj bölümüne SOZ yazarak 5555’e göndermeniz gerekiyor.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katım tarihi 31 Ocak 2016’dır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kampanyaya katılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan katılımlarda kampanyaya kayıt alınmayacaktır.

Hat Benim Üzerime Değil, Yine de Kampanyadan Faydalanabilir Miyim?

Evet, hat sizin üzerinize olmasa da bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bunun için kampanyaya kayıt olurken göndereceğiniz mesaj FIRSAT, bir boşluk, TC kimlik numarası olmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.