Kampanya Bulucu

Avea Woops’tan MNG Kargo’da Yüzde 30 İndirim Kampanyası

Avea’nın gençler için kurmuş olduğu bir kulüp olan Woops, yapmış olduğu kampanyalar ile gençlerin hayatlarını kolaylaştırıyor. Şimdi Woops kampanyaları ile MNG Kargo vasıtası ile yüklerinizi %30 indirimli gönderebilirsiniz. Özellikle başka bir şehirde okuyan üniversite öğrencileri bu kampanyaya bayılacak.

Bu Kampanyanın Avantajları Nedir?

Bu Avea kampanyası ile hiçbir sınır olmadan istediğiniz kadar eşyayı MNG Kargo ile %30 indirimli olarak gönderebilirsiniz. Üstelik bu kampanyadan kampanya tarihleri arasında istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu MNG Kargo kampanyalarından Avea Woops’a üye olan herkes yararlanabilir. Kampanya tüm MNG Kargo şubelerinde geçerlidir. Kampanya kapsamına gönderilecek olan eşyayı hem şubeden verebilir, hem de kuryeyi eve çağırarak verebilirsiniz. Kampanya sadece siz ödediğinizde geçerli olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Telefonunuzun mesaj bölümüne MNG yazıp 5060’a göndererek kampanya kodunu alabilirsiniz. Bu kampanya kodunu MNG kargo görevlilerine ileterek kampanyadan yararlanmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Kampanyadan bu şekilde faydalanabilecek, toplam fiyat üzerinden %30 indirim alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

14 Eylül tarihinde başlayan bu kargo kampanyaları 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodu ile birlikte bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanya tarihleri dışında bu kampanya koşulları geçerli olmayacağı için almış olduğunuz kampanya kodları geçersiz olacaktır.

Kampanya Şartları Nelerdir?

Bu kampanya için göndermiş olduğunuz SMS’ler ücretlidir. Her mesaj için 0,3325 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Bu kampanyayı başka bir kampanya ile birleştirebilme şansınız olmaz. Gönderilen kargolar standart şartlara tabidir. Hem Avea, hem de MNG Kargo bu kampanyanın koşullarını haber vermeden değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir. Kampanyanın süresi ve kurgusu ile ilgili tüm değişiklik hakkı saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.