Kampanya Bulucu

Avea Woops’tan İnterneti Bol Kampanya

Avea Woops’lulara özel başlayan bir Avea kampanyası, internet paketi az gelenleri sevindirecek. Bu kampanya ile 3 GB İnternet, her yöne 5.000 SMS ve her yöne 750 dakika ayda sadece 35 TL.

Kampanya sadece Avea Woops üyesi olanları kapsıyor ve Woops’a üye olmak sadece7 ve 25 yaş arası için geçerli olacak. Eğer hala Woops’a üye değilseniz, telefonlarınızın mesaj bölümüne WOOPS yazarak, 4545’e SMS göndermeniz yeterlidir. Üye olmak için göndereceğiniz mesajlar tamamen ücretsizdir. Bahsetmiş olduğumuz fiyatlardan yararlanmak için 12 aylık bir taahhüt vermeniz gerekmektedir. Taahhütsüz bu paketten yararlanmak isteyenlerin ödeyeceği bedel 45 TL olacaktır. Bu Çok Net kampanyasına kısa mesaj göndererek ya da Avea Müşteri Hizmetlerini arayarak katılabilirsiniz. Telefonların mesaj bölümüne COKNET yazıp 4545’e göndererek bu paketten yararlanabilirsiniz. İnternet paketi dolduğu zaman, her 100 MB için 5 TL olarak ücretlendirilir ve en fazla normal faturaya ek 30 TL gelebilir. Daha fazla ek ücret ödemezsiniz.

AveaWoops İnternet Kampanyası

Avea Woops Çok Net Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanyadan 7-25 yaş arasındaki Woops üyeleri yararlanabilmektedir. Woops üyesi olmayan müşterilerin üye olmak için WOOPS yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir.
• Kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlamaktadır.
• 12 ay faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz için taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
• 12 ay faturalıda kalma sözü vererek kampanyadan yararlanan müşterilerimiz 12 ay sonrasında taahhütsüz aylık ücretlerden yararlanacaktır.
• Kampanyaya SMS ya da Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.
• SMS ile kampanyaya katılım için COKNET yazılıp 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
• Tarifenin içerisindeki 3 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 MB için 5 TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 30 TL ücret yansıtılır, bu ücrete ulaşan müşterilerimizin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
• Bir fatura dönemi süresi içinde kullanılmayan faydalar ilgili dönem sonunda silinir; başka bir hatta transfer edilemez.
• Hattın iptal olması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, ilgili tarife dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde tarife aylık ücret indirimleri ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
• SUPER 750 3GB Tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen aylık ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
• SUPER 750 3GB Tarifesi dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer bireysel faturalı tarifelere geçiş yapıldığı durumda ise aylık ücret indiriminin ilgili tarifede kalınan gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
• Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.
• Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakika, SMS, internet avantajı ilgili fatura döneminin sonunda silinmektedir. Dakika, SMS ve internet avantajı başka bir hatta transfer edilememektedir.
• Kampanya bitiş tarihi 31.03.2015’tir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.