Avea Woops'tan Gold.com.tr'ye Özel 25 TL İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Avea Woops’tan Gold.com.tr’ye Özel 25 TL İndirim

Avea’nın gençlik kulübü olan ve gençlere sürekli fırsat ve avantaj sunan Woops, şimdi de teknoloji alışverişleriniz için bir fırsat sunuyor. Şimdi Woops kampanyaları ile Gold.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde 25 TL indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avea kampanyası ile kampanya tarihleri arasında www.gold.com.tr adresinden yapacağınız 250 TL veya daha üstü alışverişlerde 25 TL indirimden yararlanabilirsiniz. Bunun için sadece Woops’luolmanız yeter. Eğer Avea Woops’a üye değilseniz, bir kısa mesaj ile ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm mevcut Avea Woops üyeleri ve yeni üye olacak olan müşteriler yararlanabilir. Hem faturalı hem de faturasız hatlar bu kampanyadan eşit şartlarda yararlanabilir. Kampanya bireysel olan tüm müşterilerin katılımına açıktır. Fakat kurumsal müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için telefonunuzun mesaj bölümüne GOLD yazarak 5060’a göndermeniz gerekmektedir. Onay mesajı ile birlikte size bir kampanya kodu gelecektir. Kampanya tarihleri arasında 250 TL ya da daha üzerinde bir alışverişinizi yaparken ödeme adımında ki ilgili alana bu kodu girerek kampanya kapsamında ki indirimden anında yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

14 Eylül tarihinde başlayan bu Gold kampanyaları 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodunu almalı ve yine bu tarihler arasında kampanya kodunu kullanmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerin hiçbirisinde bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Ücretli Midir?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yok. Fakat kampanya kodu için göndermiş olduğunuz SMS standart SMS ücreti ile ücretlendirilir. Yani kampanyaya katılım talebiniz için 0,3320 TL olarak ücretlendirilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.