Kampanya Bulucu

Avea Woops’tan Geceleri 3 GB İnternet Kampanyası

Gençlerin en fazla internet kullandığı zamanlar kuşkusuz geceleri. Bu nedenle de Avea Woops gençlerin geceleri internet kullanabileceği bir kampanya başlattı. Bu Avea kampanyası ile Woops üyesi gençler geceleri 3 GB interneti hediye olarak kullanabilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Woops kampanyaları ile kampanya tarihi süresince hattına 30 TL yükleyen faturasız hat kullanıcıları gece saat 00:00’dan 06:00’ya kadar 3 GB hediye internet kazanacak. Bu 3 Gb interneti 30 gün boyunca sadece geceleri olması şartı ile kullanabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Woops’luların katılımına açıktır. Woops’a üye olmayan avea müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanya sadece faturasız hat sahiplerine özeldir. Faturalı hat kullanıcıları da bu kampanyadan yararlanamaz. Woops’a üye olmak isteyen Avea müşterilerinin 7 ile 25 yaş arasında olması gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için ilk olarak belirtilen süre içerisinde hattınıza 30 TL ya da daha üzeri miktarda yükleme yapmanız gerekir. Yükleme yaptıktan sonra Woops üyeleri telefonunun mesaj bölümüne GECENET yazıp, 4545’e göndermelilerdir. Gelen onay mesajından sonra internet hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ocak 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar yükleme yapmalıdır ve katılım mesajı göndermelidir. Bu tarihten sonra yapılan TL yüklemelerinde kampanya geçerli olmayacaktır.

Woops’a Nasıl Üye Olurum?

Woops’a üye olmak için en 7, en fazla 25 yaşında olmanız gerekir. Eğer bu yaş aralığında iseniz, kısa mesaj göndererek üye olabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne WOOPS yazıp 4545’e göndererek üye olabilirsiniz. Bu sayede Avea’nın gençlik kulübü olan Woops’a kayıt olup, fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.