Kampanya Bulucu

Avea Woops’tan Fenomen Paket Kampanyası

Her Avea Kampanyası artık birkaç farklı kategori de inceleniyor. Woops kampanyaları ve diğer kampanyalar. Yine Avea Woops’tan üyelerinin isteğinin doğrultusunda hazırlanan paket kampanyaları başladı. Üyelerinin belirlediği bu paket ise Fenomen Paket.

Fenomen Pakette aylık 35 TL’ye her yöne konuşabileceğiniz 1.000 dakika, her yöne gönderebileceğiniz 5.000 SMS ve cepten kullanabileceğiniz 2 GB internet bulunuyor. Üstelik bu paket çıkmadan yapılan yarışma ile paketin fiyatını doğru tahmin eden 100 Avea Woops üyesine bu paket 12 ay boyunca ücretsiz. Paket tüm faturasız hat kullanıcılarının alabileceği şekilde biçimlendirilmiş. Eğer bu paketi hemen almak istiyorsanız, telefonunuzun mesaj bölümüne FENOMEN yazarak 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır. Yeterli bakiyenizin olduğu takdirde paketi alabileceksiniz. Yeterli bakiyenizin olması durumunda her ay otomatik olarak yenilenecektir. Üstelik bu paketten tüm Avea tarifeleri, BimCell, PTTcell, Taraftar Hat ,POCELL aboneleri yararlanabiliyor. Kalan bakiyeleri öğrenmek için de 9333’ü arayabilir ya da KALAN FENOMEN yazarak 4545’e gönderebilirsiniz.

Avea Woops Tarife Kampanyası

Avea Woops Fenomen Paket kampanyasının detayları şu şekildedir:

Ne Öderim? 35 TL
Ne Alırım?
Her Yöne 1.000 Dadika + Her Yöne 5.000 SMS + 2GB cepten internet

Nasıl Alırım? FENOMEN yaz 4545’e gönder

• Pakete kaydolmak için Woops’luysan FENOMEN yazıp 4545’e göndermen yeterli. Woops’lu olmayan 7-25 yaş arasındaki müşteriler FENOMEN TC Kimlik No yazıp (Örn, FENOMEN 12345678900) 4545’e göndererek pakete kayıt olabiliyor.
• Fenomen Paket’ten BİMCell, POCELL, PTTCell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç, bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabiliyor.
• Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN FENOMEN yazıp4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece kaç dakikan, SMSin ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
• Paketten memnun değilsen, hemen iptal edebilirsin. IPTAL FENOMEN yazıp 4545’e gönder, paketi hemen iptal edeyim.
• Paketi iptal etmediğin sürece 30 günün sonunda paketini yenilerim, pakete tekrar kayıt olmak için seni uğraştırmam. Bakiyende yeterli TL varsa, 30 gün sonunda paketin otomatik olarak yenilenir.
• Paketteki yurt içi dakikaların, SMSlerin ve internetin 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım.
• Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın ☺
• SMS atmak ile işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında ben SMS ile bilgi veririm.
• Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin.
• Paketindeki dakikaları, SMSleri ve interneti 30 gün içinde tüketemezsen 30 günün sonunda dakikalar, SMSler ve internet siliniyor maalesef. Bir sonraki 30 güne devretmiyor. Bu ayın dakikasını, SMSini ve internetini gelecek aya bırakma ☺
• Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketini otomatik olarak tanımlarım. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli.
• Paketteki dakikalarını, SMSlerini ve internetini başka kişilere transfer edemezsin. O dakikaları, SMSleri ve interneti sadece senin için veriyorum.
• Yurtiçinde Avea hatlarından yapacağın 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramalarının 1. Dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirileceksin.
• Paketindeki dakikalarını ve SMSlerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
• Paket dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurtdışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
• Paketindeki SMS’lere web üzerinden gönderilen SMSler dahil edilmiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.