Avea Woops'tan Eğlendiren Kampanya | Kampanya Bulucu

Avea Woops’tan Eğlendiren Kampanya

Avea Woops’tan Eğlendiren Kampanya

Avea’nın gençlik kulübü olan Woops, sağladığı birçok avantajın yanı sıra, eğlenceli birçok fırsat da sunuyor. Şimdi Woops kampanyaları ile birçok eğlence servisinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Eğer hala Woops’lu değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Avea’nın eğlence ve kültür servisleri olan Kaç Yıl Oldu, beslenme önerileri, besin değişim önerileri, kilo geçmişi takibi, egzersiz videoları, besin kalori cetveli gibi servislerin yanı sıra tiyatro, konser, sinema gibi etkinlik rehberlerini ilk 2 ay ücretsiz kullanabilirsiniz. Ayrıca Avea Oyun Servisi’ni ilk ay ücretsiz, Ringa servisini de ilk 3 ay ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Woops’luların katılımına açıktır. Sadece Avea abonesi olmak kampanyadan yararlanabilmeniz için yeterli değildir. Kampanyadan faydalanabilmeniz için Woops’a kayıt olmalısınız. Woops’a kayıt olmak için de 25 yaşın altında olmanız gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Woops’a kayıt olduktan sonra servislere kayıt olmanız kampanyaya katılmanız için yeterli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kullanım taahhüdü vermenize gerek yoktur, istediğiniz zaman servisi iptal edebilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

21 Ekim tarihinde başlayan bu Avea kampanyası 23 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında servisleri kullanmaya başlamalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli değildir.

Aynı Anda Hangi Servisleri Kullanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanırken tüm servisleri aynı anda kullanamazsınız. Kampanya kapsamında en fazla 5 servisten yararlanabilirsiniz. Beşten fazla başvurulan servislerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Doğal olarak ücretsiz yararlanamazsınız. Ayrıca Avea Oyun ve Ringa servisleri en fazla 30 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilecek.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ