Avea Taraftar Hatlarına Özel Play Store Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Avea Taraftar Hatlarına Özel Play Store Kampanyası

Eğer Avea’nın spor kulüpleri ile ortaklaşa olarak yürüttüğü taraftar hatlarından birini kullanıyorsanız, sadece takımınıza destek olmakla kalmazsınız aynı zamanda birçok avantaj ve kampanyadan da yararlanabilirsiniz. Şimdi Avea kampanyası ile Play Store’dan birçok uygulamayı indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu taraftar hatları kampanyası ile kampanya tarihleri arasında www.playstore.com internet sitesinden FIFA16, NBA2K16, Football Manager 2016 oyunlarını indirimli olarak alabilirsiniz. Bu oyunlar için 25 TL indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu PlayStore kampanyalarından Avea GSMobile, Fenercell, Samsuncell, TrabzonCell, FC Barcelona, Bursasporcell, Kafkafcell, GÖZGÖZCell, İzmir Tarifeleri gibi Avea’ya ait taraftar hatları bu kampanyadan yararlanabilir. Bireysel faturalı olan tüm taraftar hatları bu kampanyadan yararlanabilir. Faturasız hatlar ve bireysel olmayan hatlar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılım kampanya kodları ile olacak ve bu kampanya kodları SMS aracığı ile alınacaktır. SMS yolu ile almış olduğunuz kampanya kodlarını kampanya tarihleri arasında www.playstore.com internet sitesinden belirtilen oyunları alırken ödeme adımında ki ilgili yere yazarak kullanabilir ve indirimi anında uygulayabilirsiniz.

Kampanya Kodunu Nasıl Alacağım?

Kampanyaya katılma şartlarını sağlıyorsanız, belirtilen tarihler arasında, telefonunuzun mesaj bölümüne OYUN yazıp, 5000’e göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabileceğinizi gösteren bir onay mesajı ile birlikte kampanya kodu da gelecektir.

Bu kampanya Ne Zaman Kadar Sürecek?

Bu kampanyaya katılmak için şifre alacağınız son tarih 30 Ocak 2016, şifreleri kullanabileceğiniz son tarih de 30 Mart 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 30 Ocak tarihine kadar şifreleri almalı, aldıkları şifreleri de 30 Mart tarihine kadar kullanmalıdır. Bu tarihlerden sonra yapılan alışverişlerde kampanya şartları da geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.