Kampanya Bulucu

Avea S.E.Ç. Full Artı Full 500 Kampanyası: 23 TL

Avea, yeni yıla hızlı bir giriş yaptı ve yeni yıl kampanyalarına bir katkı yaptı. Şimdi Avea kampanyası ile numarasını diğer operatörlerden Avea’ya taşıyan müşteriler bu kampanya ile ayda sadece 23 TL ödeyerek doyasıya konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete girebilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avea numara taşıma kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine geçen, ya da zaten bu tarifede bulunan müşteriler ayda sadece 23 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS ve cepten kullanılabilecek 2 GB internet kullanabiliyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya için bir yaş sınırı bulunuyor. Kampanyadan yararlanabilmek için 7 ile 25 yaş aralığında olmak gerekir. Ayrıca kampanyadan faydalanmak için Woops abonesi de olmanız gerekmektedir. Bunların yanı sıra, kampanyadan faydalanmak içi bu tarifeyi kullanmanız gerekir, eğer kullanmıyorsanız, geçiş yapmalısınız.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için gerekli kriterleri sağladıktan sonra 12 aylık taahhüdü de kapsayan kayıt mesajını göndermeniz gerekir. Bu tarifedeyken, telefonunuzun mesaj bölümüne YENIYIL yazıp, 4545’e göndermeniz kampanyadan yararlanmak için yeterlidir. Gelen onay mesajı ile birlikte kampanyaya katılmış olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

24 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka başvuru mesajını göndermiş olmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurular bu kampanya kapsamına alınmaz.

Bu Kampanya ile İlgili Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

12 aylık taahhüt karşılığında katıldığınız bu kampanya da taahhüt süresi bittikten sonra paketin normal ücreti ile paketi almaya devam ederseniz. Ayrıca bu kampanya sadece ilk 30.000 kişi için geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.