Kampanya Bulucu

Avea Prime’a Özel Avis Oto Kiralama Yüzde 50 İndirimli

Avis Oto Kiralama şirketi ile Avea’nın ortak geliştirdiği bir kampanya otomobil kiralamak isteyenleri oldukça sevindirecek. Hele ki bayramda bu kampanyanın çok lazım olacağını düşünüyor olabilirsiniz. Avea Prime’ın sunmuş olduğu bu yüzde 50 indirim kampanyasının tadını çıkarmak için kampanyaya katılmanız yeterli olacaktır.

Bu kampanya’nın geçerli olduğu araçlar, tüm araçları kapsıyor. Yani hiçbir kıstas ile kısıtlanmamış. İstediğiniz her aracı yüzde 50 indirimli kullanabilirsiniz. Kampanya 30 Kasım’a kadar devam edecek. Eğer Prime abonesi iseniz, bu kampanyadan 3 kere yararlanabilme şansınız var. Normal şartlarda Avis oto kiralama şartları ne ise, bu kampanyada da aynı şartlar geçerli olacaktır. Tek fark fiyatta ki yüzde 50 indirim olacak. Bu kampanyanın yanı sıra eğer kiralayacağınız aracın günü 10 gün ve daha fazlası ise, yüzde 30 indirim kazanacağınızı belirtelim. Yani araç kiralamak için bu iki kampanyayı birleştirebilme şansınız var. Fakat başka kampanya ile birleştiremezsiniz.

Kampanyaya katılım şu şekilde gerçekleşecek; telefonlarınızın mesaj bölümüne PRIME AVIS yazarak 7580’e göndermeniz gerekecek. Yazacağınız kelimelerin arasına bir boşluk bırakmalısınız. Daha sonra size bir onay mesajı ile birlikte bir şifre gelecek. Bu şifreyi Avis yetkililerine vermeniz halinde kampanyadan yararlanabilirsiniz. Her şifre tek kullanımlıktır ve tekrar kullanmak için yeni şifre almanız gerekir.

Avea Prime’ın Avis Oto Kiralama İndirim Kampanyasının diğer detayları şu şekilde:

Kampanya 1  Haziran-30 Kasım 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
– %50 indirim tüm araç gruplarında geçerlidir.
-Prime müşterileri kampanyadan en fazla 3 kez yararlanabilirler.
-Araç kiralamalarında Avis genel kiralama bilgileri ve koşulları geçerlidir.
-10 gün kiralamalarda %30 indirim uygulanacaktır.
-Yeni katılımlar için tekrar şifre alınması gerekmektedir.
-Kampanya,Avis’in başka kampanyalarıyla birleştirilemez.
-Kampanyadan faydalanmak için PRIME AVIS yazıp 7580’e kısa mesaj göndermeniz ve cep telefonunuza gelecek şifreyi AVIS yetkililerine iletmeniz gerekmektedir.
-Kampanyaya katılım mesajları ücretsizdir.
-Avea ve AVIS kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydırla değişiklik yapma hakkı saklıdır.
-Rezervasyon için:444 2847

Detaylar için www.aveaprime.com.tr
Avis Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirsiniz?
30 Kasım 2014 tarihine kadar kampanyadan faydalanmak için;
Kampanyadan faydalanmak için PRIME AVIS yazıp 7580’e kısa mesaj göndermeniz ve cep telefonunuza gelecek şifreyi AVIS yetkililerine iletmeniz gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.