Avea Öğrencileri ve Eğitimi Destekliyor | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Avea Öğrencileri ve Eğitimi Destekliyor

                Türkiye’deki GSM sektörünün öncülerinden birisi olan Avea, son yıllarda elektronik konusunda da kendisini oldukça geliştirdi. 20-15-2015 eğitim öğretim yılının başlaması ile beraber ise; tablet kampanyasını başlattı. Son yıllarda, teknolojinin eğitim üzerindeki yararları ve kullanılabilirlik alanları artmaktadır. Bunun farkında olan lider GSM firmaları, kampanyalarını gün geçtikçe arttırmaktadır. Türkcell ve Vodafone firmaları da zaman zaman tablet kampanyaları düzenleseler de, en avantajlı şirket, Avea olmaktadır.

2014 yılının Aralık ayına kadar sürecek olan kampanyada, Samsung Galaxy Note Pro marka tableti almak için; 24 aylık ve 36 aylık alternatifler bulunmaktadır. Kampanyanın en güzel yanlarından bir tanesi de, tabletin tarifenize eklenmesidir. Böylelikle, hem ödemenizi parça parça yapabiliyorsunuz, hem de faturanızın haricinde farklı bir ödeme yapmak ile uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Bu tarifen yararlanmak için; en az 1 yıl süre Avea müşterisi olmak gerekmektedir. Bu süre içerisinde; ödemelerin düzenli olarak yapılması önemlidir. Kampanya için; beli bir stok sınırı bulunmaktadır. Bu sınırın üzerine çıkmak mümkün değildir. Ayrıca; tek bir hat için; yalnızca 1 katılım hakkı bulunmaktadır. Farklı hatlara sahip olan bir Avea müşterisi ise; 3 adede kadar tablet alma imkânı bulmaktadır.

Herkesin tablet sahibi olması için; özel bir kampanya düzenlemiş olan Avea’nın sürprizleri bu kadarla da kalmamaktadır. Kampanyadan yararlanmakta olan herkese; aylık 1 GB internet hediye etmektedir. Müşteriler istedikleri takdirde, 15 TL fark ödeyerek 4 GB internet de alabilmektedirler.

 

Kampanya Bilgisi

Samsung Galaxy Note Pro 12.2” ’lik yüksek çözünürlüklü dev ekranı, çoklu ekran ve ofis programlarını rahatlıkla kullanabilme özellikleri ile her ihtiyaca yanıt verebilecek nitelikte.

Kampanya Tekliflerimiz

Taahhüt Süresi  Galaxy NotePro 12.2 1GB İnternet  4GB Sınırsız İnternet 
24 Ay 131 TL HEDİYE! Ayda 15TL farkla 
36 Ay 95 TL

 

Tüm ücretlendirme detayları

Detaylar

Cihaz Özellikleri

12.2” WQXGA (2560 x 1600) TFT LCD Ekran

Android 4.4.2 Kitkat İşletim sistemi

8MP LED Flash arka + 2MP (FHD) ön kamera

Wi-Fi/ 3G: 1,9 GHz Dört Çekirdek + 1,3 GHz Dört Çekirdek işlemci

3 GB RAM, 32 GB Dahili Hafıza

204 x 295,6 x 7,95 mm

750 gr

Kimler Faydalanabilir?

Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 12 ay geçen ve 12 aydır faturalarını düzenli son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 (otuz) gün içinde ödeyip hattı çift yönlü olarak kapanmamış olan veya,

Taahhütname konusu hattına ilişkin ödemeler için aktif otomatik ödeme talimatı vermiş ve işbu Taahhütname’nin imza tarihinden geriye dönük olarak son 3 (üç) aydır faturalarını otomatik ödeme talimatı yöntemi ile düzenli olarak ödeyen veya,

Numara Taşıma ile gelen ve geldiği operatörde faturalı olup şirketimizle abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 3 ay geçen, 3 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen ve her bir faturasının tutarı en az 20 TL olan aboneler veya,

Bu kriterleri sağlamaması durumunda varsa diğer hatlarının ödeme performansı (12 ay üzerinde olan ve çift yönlü kapanmamış olan) ve Avea tarafından yapılan risk değerlendirmesi ve/veya KKB raporu olumlu olan müşteriler de hedef kitlede yer alacaktır.

o Hattı son 12 ay içinde çift yönlü olarak kapanmamış olan ve herhangi bir hattından ötürü ödenmemiş borç problemi yaşamayan,

o Aynı TCKN’ye ait hatlar ile yararlandığı toplamda cihaz kampanyası sayısı 3’ten az olan

o Kampanyadan yararlanılmak istenen hat üzerinde mevcutta devam eden bir cihaz kampanyası bulunmayan,

o T.C. uyruklu olan müşteriler

 

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Kampanya 31 Aralık 2014’ kadar geçerlidir ve cihaz stokları ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamında müşterilerin tercihine göre 24 aylık veya 36 aylık taahhüt alınacaktır.

Kampanya kapsamında 1GB ve 4GB Sınırsız Paketleri arasında geçişe izin verilecektir. Paket geçişlerinde paket ücretlerinin aylık bedelleri aylık internet paketi ücretinin günlük olarak hesaplanması ve o pakette kalınan gün ile çarpılması yöntemi ile hesaplanacaktır.

Kampanya yalnızca Tablet Tarifeleri ile alınabilecektir.

Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya kapsamı dışındaki tarifelerden birine geçirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda, kampanya kapsamında sunulan indirimler ile henüz tahakkuk etmemiş aylık ücretlerin toplamının kıyas edilerek düşük olan tutar ile taahhüdün bitmesine kalan ay x cihaz taksit miktarı müşterinin son faturasına cezai bedel olarak yansıtılır.

AVEA’nın Cihaz sayısını bireysel müşterileri için TC kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısını dikkate alarak 3 (üç) adet ile sınırlama hakkı bulunmaktadır.

1 hat ile yalnızca 1 cihaz kampanyasından faydalanılabilir.

Teklif ile verilen faydalar yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olup, yurtdışında ve KKTC’de geçerli değildir.

Teklif kapsamındaki internet kullanım hakkı internet APN ve Wap APN’de, ilgili fatura dönemi içerisinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.

Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.

Müşterilerin kampanyaya katıldıklarında 3G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 3G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 3G hızından yararlanabilmeleri için AVEA 3G kapsaması içerisinde olmaları gerekmektedir; AVEA 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir

Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

Peşin Ödeme Seçeneğine İlişkin Detaylar:

  • Peşin satışlar için cihaz bedeli KDV dahil 2.499 TL’dir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.