Kampanya Bulucu

Avea Numara Taşıma Kampanyaları 2016

Diğer Gsm operatörleri gibi Avea da numarasını Avea’ya taşıyacak olan müşterileri için özel kampanyalar hazırladı. Biz de sizler için bu kampanyaları haberimizde ayrıntılı olarak anlattık. İşte Avea’nın numarasını Avea’ya taşıyan müşterileri için hazırladığı özel kampanyalar:

Numara taşımanın nasıl yapılacağını ve numara taşıma için gerekli şartları daha önceden “Numara Taşıma Şartları Nelerdir” başlıklı yazımızda anlattığımız için şimdi tekrar değinmeyeceğiz. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Avea’ya Hoş Geldin Tarifesi:

Avea numarasını Avea’ya taşıyan müşterileri için çok özel bir kampanya düzenledi. Avea’ya Hoş Geldin tarifesi ile ilk 3 ay her yöne 50 dakika, Avea içi 50 dakika, 500 sms ve 500 MB cepten internet bedava. Üstelik Avea dileyen herkes bu tarifeyi denesin diye taahhüt şartı koymadı. İlk 3 aydan sonrada 15 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Hoş geldin tarifesinde konuşma hakların sonlandıktan sonra otomatik olarak hattına 100 DK tanımlanacaktır, SMS’ lerin son bulduktan sonra 100 SMS tanımlanacaktır, internetinizin bitmesinin ardından da 100 MB internet hattınıza yüklenecektir. Herhangi bir kayıt işlemine gerek duyulmadan yapılacaktır bu işlemler. Ekstra yüklenen bu internet, konuşma ve sms’ler için 3 TL ücret belirlenmiştir.

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz.

Fatura döneminizde kaçıncı kademede bulunduğunuzu KAC KADEME yazıp 5555’e göndererek öğrenebilirsiniz.

Internet, dakika ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistem otomatik olarak bilgilendirme mesajı gönderecektir.

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124# ücretsiz tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Data Hattı Numara Taşıma Kampanyası:

Avea, hattını Avea’ya taşıyan müşterileri için çok özel Data teklifinde bulundu. Data numara taşıma kampanyası ile hattını Avea’ya taşıyanlara aşımsız 5 GB internet paketi ayda sadece 19 TL.

Üstelik size verilecek olan bu interneti dilediğiniz yerde, ister kendi mobil modeminizle ister 3 G tabletinizle kullanabilirsiniz.

5 GB internet için 12 ay boyunca 19 TL ücret ödersiniz. 13. Ay itibariyle kullandığınız 5 GB internet için 39 TL ücret ödersiniz. SMS ücreti 33,25 Kuruş, MMS ücreti 99 Kuruş olarak belirlenmiştir.

Teklif yalnızca bireysel müşteriler için hazırlanmıştır.

Tarife için taahhüt imzalanmaktadır. Taahhütnameden doğan damga vergisi abonenin faturasına yansıtılır.

Taahhüt süresi 12 aydır. 12 aylık süre içerisinde taahhütünüz bozulursa o güne kadar yararlandığınız indirimlerin tümü ile kalan ay ücretler toplamından müşteri lehine olanı cezai bedel olarak yansıtılacaktır.

Son olarak; Avea’ya ait tüm güncel numara taşıma kampanyalarına ulaşmak için ilgili etiketimizi kullanarak arama yapabilirsiniz: #avea numara taşıma kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet kaçar dedi ki:

    numaramı taşımak için nasıl iletişim kurabılırım.hattım kurumsal.0532 3853393 mehmet kaçar