Avea Müşterilerine Ciceksepeti.com'da %40'a Varan İndirim | Kampanya Bulucu

Avea Müşterilerine Ciceksepeti.com’da %40’a Varan İndirim

Avea Müşterilerine Ciceksepeti.com’da %40’a Varan İndirim

GSM Operatörleri, uzun zamandır sadece iletişim alanında değil, birçok alanda kampanya yapıyor. Şimdi yeni Avea kampanyası ile alacağınız çiçek ya da kek kurabiye gibi ürünleri %40 indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Çiçek Sepeti kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında alacağınız tüm ürünlerde %15 indirim imkanından yararlanabileceksiniz. Üstelik seçili olan ürünlerde indirim oranı %40 olacak. Kampanyadan yararlanmak için sadece Avea abonesi olmanız yeterlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Avea müşterilerinin katılımına açıktır. Hem yeni kampanyalar, hem de mevcut kampanyalar kampanyadan yararlanabilir. Faturalı hatlar da faturasız hatlar da kampanyadan aynı koşullar ile yararlanabilirler.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılım kampanya kodu ile olacaktır. Avea’dan alacağınız kampanya kodları ile kampanya tarihleri arasında www.ciceksepeti.com adresine girerek seçtiğiniz ürünleri sepete eklemeniz gerekiyor. Ödeme adımına geldiğinizde ilgili yere kampanya kodunu yazarak indirimden faydalanabilirsiniz.

Kampanya Kodunu Nasıl Alabilirim?

Kampanya kodları sadece SMS yolu ile alınabilir. Telefonunuzun mesaj bölümüne CİCEKSEPETİ yazıp 5060’a göndermeniz yeterli olacaktır. Kullanacağınız kampanya kodu size SMS olarak gelecektir. Kampanyadan yararlanmak için göndermiş olduğunuz SMS’lerin ücreti 0,3325’tir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanya kodunu almalı daha sonra da alınan kampanya kodlarını kullanmalıdır. Kampanya tarihinin dışında kampanya kodu alınamaz, önceden alınanlar da kullanılamaz.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

www.ciceksepeti.com adresinde bulunan bütün ürün ve kategorilerde %15 indirim imkanı bulunur. Bunun dışında belirlenen bazı ürünlerde ki indirim oranları %40’tır. Seçili ürünleri www.ciceksepeti.com/avea adresinden görebilirsiniz. kampanya hem internet sitesinden, hem de mobil uygulamadan yapılan alışverişlerde geçerlidir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ