Kampanya Bulucu

Avea Kalitesi İle Süper Üçlü Paket

Dakikalar biter, mesaj bitmez; mesaj biter, internet kalır ve en sonunda sizi tatmin edecek o paket bir türlü o GSM operatöründen çıkmaz. Ya eksiktir ya da fazla. İşte tam da bu noktada Avea devreye giriyor bu “ortanca” açığını kapatıyor.

 

Avea, bireysel faturasız tarifelerde harika bir üçlü paket devreye soktu: Yurtiçinde kullanma hakkına sahip olacağınız her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 30 TL!

 

Üstelik bu pakete sahip olmak için bayilere kadar yorulmanıza gerek yok; bireysel faturasız Avea hattınızdan SUPER3LU yazıp, 5555’e mesaj atarak Süper Üçlü Paket kampanyasına hemen dahil olabilirsiniz.

 

Kampanya Detayları

 • Avea’nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet kullanımı içeren Süper Üçlü Paket teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Süper Üçlü Paket ücreti 30 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Avea’nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Süper Üçlü Paket teklifinden faydalanabilmeleri için, SUPER3LU yazıp, 5555’e mesaj atarak Süper Üçlü Paket teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Süper Üçlü Paket’ten faydalanmak isteyen müşterilerin Avea’nın faturasız Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki tarifelerinde bulunmaları gerekmektedir.
 • Süper Üçlü Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Süper Üçlü Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Süper Üçlü Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Süper Üçlü Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar SUPER3LU yazıp 5555’e göndererek, Süper Üçlü Paket’i alabilirler.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SUPER3LU yazarak 5555’e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Süper 3’lü Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0,88KR/100KB ile ücretlendirilecektir
 • Süper Üçlü Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • Avea ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Avea hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.

 

İptali için: Süper Üçlü Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SUPER3LU yazarak 5555’e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir

 

Ücretsiz Kalan Miktar Sorgusu İçin : Süper Üçlü Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı, KALAN SUPER3LU yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.