Kampanya Bulucu

Avea Honda Motosiklet Çekilişi Kampanyası

Avea içerik servislerinden faydalanan müşterileri için motosiklet çekilişi kampanyası düzenledi. İçerik servislerine üye olan müşteriler yalnızca Honda motosiklet değil, üç büyüklerin passoling kartlarından, İphone 6S, İpad Air ve Avea İntouch 4 telefon kazanma şansı yakalayacaklar.

Avea Honda Motosiklet Çekilişi Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için belirtilmiş olan tarihler arasında PAKET yazıp 9090’a sms göndermeniz gerekmektedir. MEsaj gönderdikten sonraAvea tarafından telefonlarına gönderilecek listede bulunan paketlerden (Ringa Paketi (RINGA ACIK veya RINGA), Müzik Mega Paketi (MEGAMUZIK), Lig Paketi (LIG), Sinema Paketi (FILM), Astroloji Paketi (BURC ADI), Karikatür Paketi (GUL), Anadolu Ajansı Haber Paketi (HABER), Kadınca Yaşam Paketi (KADIN), KPSS İş İlanları Paketi (KPSS), İddaalı Haber Paketi (IDDAA), Kamu Haber Paketi (KAMU)) herhangi bir servisin anahtar kelimesini yazıp tekrar ücretsiz olarak 9090′ a kısa mesaj göndererek her paket üyeliği için aylık 1, Oyun Paketi (OYUN) üyeliği için aylık 4 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Sms gönderen bütün müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 09 Kasım 2015-15 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Honda Çekilişi Sonucunda Verilecek İkramiyeler Nelerdir?

Çekiliş sonucunda talihliler 1 adet Honda Motosiklet, 1’er adet üç büyüklerin Passolig kartları, 1 adet iPhone 6S, 1 adet iPad Air ve Avea intouch 4 telefon kazanacaklardır.

Çekiliş Ne Zaman Gerçekleştirilecektir?

Çekiliş 23.02.2016 tarihinde gerçekleştirilecektir. Çekiliş noter huzurunda halkın katılımıyla gerçekleştirilecektir. Sonuçlar ise 26.02.2016 tarihli Star Gazetesinden duyurulacaktır.

Asil ve Yedek Talihliler Ne Zamana Kadar Başvuru Yapmalıdır?

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihlilerin ikramiye teslimi için en geç 12.03.2016 tarihine kadar; yedek talihlilerin ise, ikramiye teslimi için en geç 27.03.2016 tarihine kadar kimlikleri ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.’ne başvurması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.