Kampanya Bulucu

Avea Hattına 30 TL Yükleyen Herkes 3 Hediyeden Birini Seçiyor

Faturasız hat kullanıcılarını sevindirecek bir Avea kampanyası başladı. Bu kampanya ile hattına 30 TL yükleyen kullanıcılar 3 farklı hediyeden istediği birini seçiyor ve kullanıyor. Bu hediyeler arasından 7 gün boyunca geçerli olacak her yöne 120 dakika, ya da 30 gün boyunca geçerli olacak her yöne 5.000 SMS ve ya 7 gün geçerli olacak 500 MB internet hediyelerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan Avea faturasız hat sahibi olan bütün kullanıcılar yararlanabilir. Kullanıcılar bu kampanyadan yararlanmış olduğu zaman hediyeleri sadece yurtiçinde ve yurtiçi yönüne kullanılabilecek.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanya gereği, Avea bayilerinden şifre almış olduğunuz zaman, istediğiniz hediye ve bu şifreyi SMS olarak göndermeniz gerekir. Kampanya için 120DK, 5000SMS, 500MB kodlarından birini yazıp, bir boşluk bırakıp şifreyi de ekleyerek 5555’e göndermeniz kampanyaya katılmanız için yeterli olacaktır.

Şifreyi Ne Zaman Göndermeliyim?

30 TL ya da daha fazla yükleme yapmış olduğunuz zaman, 24 saat içerisinde şifreyi kullanmalı ve hediyenizi seçmelisiniz. 24 saatten sonra şifre de, kampanya da geçersiz olacaktır. Seçmiş olduğunuz hediyeye göre 30 gün ya da 7 gün boyunca yararlanabileceksiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son katılım tarihi 21 Nisan 2015’tir. Bu tarihten sonra yapılan yüklemeler de hediye olmayacaktır. Fakat bu tarihten önce yükleyip, şifreyi 24 saat dolmadan bu tarihten sonra gönderirseniz kampanya geçerli olacaktır ve hediye seçme şansınız bulunacaktır.

Hediyemden Geriye Ne Kadar Kaldığını Öğrenebilir Miyim?

Kampanya ile almış olduğunuz hediyeden ne kadar kullanım hakkı kullandığınızı sorgulamak için mesaj bölümüne KALAN 30 TL yazarak 5555E göndermeniz yeterli olacaktır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.