Kampanya Bulucu

Avea Galaxy S6 Kampanyası

Yeni başlayan bir Avea kampanyası, cihaz kampanyaları arasında oldukça fazla ön plana çıkıyor. Samsung kampanyaları olarak başlayan bu cihaz kampanyaları ile Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge akıllı telefonlarından birini alabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Ödeme Şekillerinde Geçerli Olacak?

Kampanya ile ister peşin olarak, ister tarifeye ek, isterseniz interneti içerisinde faturalı olarak alabilirsiniz. Vergileri dahil peşin 2.499 TL olarak alabileceğiniz bu cihazı tarifeye ek ayda sadece 59 TL’ye alabilme şansınız bulunuyor. Eğer isterseniz interneti içerisinde 105 TL’den başlayan taksitlerle de alabilirsiniz.

Kampanyanın Ne Gibi Avantajı Olacak?

Öncelikle bu kampanya ile herhangi bir kredi kartı ya da senet düzenlemenize gerek kalmadan en son çıkan akıllı telefon modelini kullanabileceksiniz. Üstelik oldukça makul ödeme koşulları ile alabileceksiniz bunu. Tüm bu avantajların yanında bu kampanyadan yararlananlar telefonun taksiti dışında 1 yıl boyunca Avea faturası ödemiyorlar.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Yeni gelen ve mevcut Avea aboneleri bu kampanyadan faydalanabilir. Taahhütlü şartlardan yararlanmak için faturalı hat, peşin koşullardan yararlanmak için ise faturasız hat sahibi olmak yeterli olacaktır. 1 yıl boyunca fatura ödememe şartı sadece 10 Nisan tarihinden itibaren 30 gün içerisinde hattını Avea’ya taşıyanlar yararlanabilecek.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Fakat bu kampanya stoklarla sınırlı tutulduğu için, stokların tükenmesi halinde daha erken bitebilir. Bu nedenle bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin stoklar tükenmeden başvuru yapması gerekiyor.

Bu Kampanya İçin Ne Kadarlık Taahhüt Vermem Gerekiyor?

Kampanya kapsamında yararlanacağınız koşullar tarife ve paket olarak değişiklik gösterse de 24 ay ya da 36 ay olarak taahhüt verme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyadan Kaç Cihaz Alarak Faydalanabilirim?

Kampanya için en fazla 2 cihaz, ya da Kredi Kayıt Bürosunun Risk raporuna göre en fazla 3 cihaz alabilme şansınız bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.