Kampanya Bulucu

Avea Fatura Öğrenme

Avea ile birçok işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunlardan biri de fatura öğrenme işlemi. Dilediğiniz zaman faturalarınızı birkaç dakika içerisinde öğrenebilir, hatta ödeyebilirsiniz.

Avea Faturanızı Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Avea FATURA servisi ile Avea hattınıza ait fatura bilgilerinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken şey çok kolay. Cep telefonunuzdan mesajlar bölümüne girip mesaj kısmına “FATURA” yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilir ya da arama ekranında *100# yi tuşlayabilirsiniz.  Bu işlemin ardından telefonunuza kısa mesaj gönderilecektir. Bu mesaj da son döneme ait faturanız, son ödeme tarihiniz ve eğer ödenmemiş faturanız varsa bu faturaya ait bilgiler bulunacaktır.

Avea FATURA servisinden yalnızca faturalı müşteriler faydalanabilmektedir. Fatura öğrenmek için göndereceğiniz kısa mesaj 0,99 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Güncel Faturanızı Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Avea ile yalnızca sonuçlanmış, kesinleşmiş borçlarınızı değil henüz kesinleşmemiş borçlarınızı da öğrenebilirsiniz. Güncel fatura sorgulama servisiyle anlık faturanıza birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken şey cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip mesaj kısmına “GUNCEL” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermek. Bu mesaj ile son birkaç güne kadar olan faturanıza ulaşabilirsiniz. Fakat sizin gördüğünüz güncel faturaya vergiler, indirimler, son günlerdeki kullanımınız ve faturanıza ait sabit ücret dahil değildir.

Bu servisi de yalnızca faturalı hat müşterileri kullanabilir. Bu servisten alınacak işlem ücreti de 0,99 TL’dir. Bir ay içerisinde yapacağınız ilk ve 2. sorgulamalarınızda 0,99 TL alınır ve daha sonraki sorgulamalarda ücret talep edilmez.

Güncel faturanıza başka yollarla da ulaşabilirsiniz. avea.com.tr adresine girerek, Avea Müşteri hizmetlerini arayarak (Avea hattınız ile 500, sabit hat ya da diğer operatörlerden 444 1 500 Sesli Yanıt Sistemi üzerinden) gerçekleştirebilirsiniz.

Öğrendiğiniz Avea Faturanızı Nasıl Ödeyebilirsiniz?

Avea faturanızı avea.com.tr sayfasında online işlemler menüsünü seçip, açılan sayfada Fatura işlemleri / Kredi Kartıyla Fatura Ödeme menüsünü kullanarak 3D Güvenlik şifresiyle güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.