Kampanya Bulucu

Avea Büyük Fırsat 1 GB Paketi: 17 TL

Genel olarak kampanyalar faturalı hatlara yönelik çıkar ya da faturalı hatlar daha cazip hale getirilir. Yeni başlayan bir Avea kampanyası bunun aksine bir özelliğe sahip. Şimdi Avea Faturasıza geçmiş olduğunuzda sadece aylık 17 TL’ye gayet makul tarife kampanyalarından yararlanabiliyorsunuz.

17 TL’ye alabileceğiniz bu pakette her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika, her yöne gönderebileceğiniz 1.000 SMS ve cepten kullanabileceğiniz 1 GB internet var. Kampanyadan yararlanmak için ya diğer operatörlerden Avea Faturasıza geçmeniz gerekiyor, ya da yeni bir hat almanız gerekiyor. Eğer yeni hat alalı ya da geçiş yapalı 30 günü geçmedi ise, bu kampanyadan hala yararlanabilme şansınız var. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj bölümüne FIRSAT1GB yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer mevcut Avea aboneleri bu kampanyadan faydalanmak isterlerse, onların ödemesi gereken ücret aylık 21 TL olacaktır.

Avea Büyük Fırsat 1 GB Paketi

Avea Büyük Fırsat 1 GB kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Büyük Fırsat 1 GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 17 TL, mevcut Avea müşterileri için aylık 21 TL’dir.
• Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
• Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
• Paketler, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
• Büyük Fırsat 1 GB Paketi’nden yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea’ya taşındığı tarih ile numaranın Avea’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
• Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
• Büyük Fırsat 1 GB Paketi’nden Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir.
• BİMcell, POCELL, Pttcell tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanamazlar.
• Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
• Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
• Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
• Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
Faturasız Avealılar FIRSAT1GB yazıp 5555 ’a SMS gönderin.
BÜYÜK FIRSAT 1 GB PAKETİ
PAKETE KAYIT FIRSAT1GB –> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN FIRSAT1GB –> 5555
PAKET İPTALİ IPTAL FIRSAT1GB –> 5555

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Emirnevzat dedi ki:

    Bu pakete ek 1 GB yükleme yapılabilirmi?

    1. kampanyabulucu dedi ki:

      Lütfen şebekenizle görüşünüz