Kampanya Bulucu

Avantajlı Bakım Blue Card’tan, Hediye Yakıtınız Shell’den

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

28 Şubat’a kadar Hyundai yetkili servislerine Blue bakımı ya da periyodik bakım için giden kişiler avantajlı paketlerden yararlanabildiği gibi aynı zamanda 500 TL ve üzerinde servis harcaması yapan kişilerin kampanyaya SMS ile katılması halinde 40 TL, Shell Motorist uygulaması üzerinden katılması halinde ise 50 TL değerinde yakıt elde ediyor. Bu kampanyanın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak isteyen kişilerin birey olması gerekiyor. Yani bu kampanya kiralama şirketleri ya da tüzel kişiler için değil sadece bireysel müşteriler için düzenlenmiş durumdadır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Avantajlı Bakım Blue Card’tan, Hediye Yakıtınız Shell’den kampanyası 18 Ocak 2017 ile 28 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacağından dolayı bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin en geç 28 Şubat tarihine kadar Hyundai yetkili servisine gitmesi gerekiyor.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 500 TL ve üzerinde servis harcaması yapması halinde Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden ya da “SMART” yazıp boşluk bıraktıktan sonra Shell ClubSmart kart numarası ile birlikte kampanya şifresini girmesi ve 2313’e kısa mesaj göndermesi gerekiyor. Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Shell ClubSmart kartı kullanması da ayrıca bir zorunluluk olarak belirlenmiş. Hediye yakıt için hak kazanmış olan kişilere Hyundai tarafından iki gün içinde kampanya şifresi gönderilecektir. SMS yolu ile kampanyaya katılmak istediğini taktirde bu şifreyi girmeniz gerekiyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya SMS ile katılan kişilere KDV dahil 40 TL ve Shell Motorist uygulaması ile katılan kişilere KDV dahil 50 TL değerinden otogaz ya da akaryakıt alımında geçerli olacak hediye 4.000 ya da 5.000 Smart Puan Shell ClubSmart kartına 8 Mart 2017 tarihinde yüklenecektir.

Bu kampanyaya katılmak için yetkili servise gitmek için son tarih 28 Şubat olsa da Hyundai tarafından gönderilecek kısa mesajın iki günlük bir zaman dilimi içinde gönderilecek olması da hesaba katılarak kampanyaya katılmak için belirlenen son gün 3 Mart 2017 tarihidir.

Hediye edilen Smart Puanlar sadece üye istasyonlarda yer alan otogaz ya da akaryakıt alımında geçerli olacaktır. Bununla birlikte kullanım için de Shell ClubSmart kartının kayıtlı olmuş olması ve en az 1 TL değerinde otogaz ya da akaryakıt alınması gerekmektedir.

Verilecek olan hediye puanların son kullanım tarihi ise 9 Nisan 2017’dir. 10 Nisan 2017 tarihinde kullanılmayan smart puanlar karttan silinecektir.

Bu kampanyadan sadece bir defa yararlanılabilir.

Kampanyaya Extra Card müşterileri, Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri ve 18 yaşına gelmemiş kişiler katılamaz.

Kampanya ile ilgili yapılacak değişimlerin hakkı Shell ve Hyundai’a aittir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.