Kampanya Bulucu

AUDI A4 AVANT FİYAT LİSTESİ VE ARAÇ İNCELEMESİ

Audi A4 Avant İncelemesi

Audi A4 serisinden Avant, daha geniş alan, sportiflikle orantılı şıklık, keskin çizgileri ve bakışları ile sizi etkisi altına alıp başınızı döndürecek. A4 Avant işlevsel olduğu kadar aynı zamanda konforlu olmayı da başarmış bir gelecek ötesi araç. Audi A4 Avant iç tasarımı ve donanımı, motor gücü, yüksek performansı ve kişisel özellikleriyle beklentilerin üstünde bir model.

Yüksek çözünürlüğe sahip 12,3 inç LCD ekranlı yenilikçi Audi; sanal kokpit ve 3D ses özelliğini taşıyan ve isteğe bağlı olarak alınabilen Bang & Olufsen ses sistemi ile iç mekânda adeta bir lüksün zirvesini yaşatır.

Dış Tasarımı ve Donanımı

A4 Avant’ın isteğe bağlı olarak alınabilen Audi Matrix LED farları uzun hüzmeyi üç reflektör aracılığıyla parlayan pek çok küçük ışık yayan diyota ayırır. Matrix LED far teknolojisi ve adeta beyaz geceleri yaşayacaksınız. Kontrol ünitesi, reflektörleri açıp kapatır veya reflektörlerin her birini 64 adımda karartma özelliğine sahiptir. Herhangi bir döndürme mekanizması gerektirmeyen yüksek hassasiyetli aydınlatmayı sağlar.

Önden arkaya doğru entegre egzoz çıkışları.

İsteğe bağlı olarak alınan Matrix LED farların yükseklik ayarı ile kristal parlaklığı sunarak mükemmel yol aydınlatması sağlanır. Ayrıca uzun far asistanı, yağmur ve far sensörü bulunmaktadır.

Yine opsiyonel olan, öngörücü verimlilik asistanı ile sürüş esnasında ileriyi daha iyi görerek % 10 civarında yakıt tasarrufu sağlanmış olacaktır.

Audi A4 Avant Start –stop (dur-kalk) fonksiyonlu uyarlanabilir hız sabitleme sistemi ile direksiyon kullanımını 65 km/h’ye kadar üstlenmiş olur ve sonraki sürüş adımında kısmi olarak tam otomatik sürüş yönünde gidecektir.

A4 Avant’ın arka koltuk sırtlığı katlandığında ve arka camı önüne kadar yüklendiği zaman boş bagaj hacmi 505/1.510 litredir. Dönüş dairesi yaklaşık. 11,6 metredir. Ve opsiyonel olan bagajın altına doğru yapılan bir ayak hareketi ile sensör kumandalı açılan bagaj kilidi anahtara gerek kalmadan bagaja hızlı ve kolay bir şekilde yükleme yapmayı sağlar.

A4 Avant’ın tavan anteni ile birlikte araç yüksekliği 1.459 mm’dir.

Beş ve on kollu, 16 inç, 17 inç, 18 inç ve 19 inçlik alüminyum alaşım döküm jant seçenekleri. Ayrıca kilitli bijonlar, kriko, lastik basınç uyarısı ve yer tasarrufu sağlayan yedek lastik seçenekleri ile A4 Avant donanım harikası.

Audi A4 Avant gövde ile aynı renk ayna ve dış ayna yuvaları parlak siyah renginde Audi Exclusive, model ve teknoloji yazısının iptali, parlak tavan rayları ve ekstra parlaklık paketi ve siyah titanyum stil paketi, siyah tavan rayları, takviyeli tampon seçenekleri ile dış tasarımını tamamlıyor.

A4 Avant panoramik cam tavan ile gündüz güneşi ve gece yıldızları daha yakından hissedeceksiniz.

İklim kontrollü ve kablosuz ısıtmalı akustik ön cam, ısı yalıtımlı ve karartılmış yan ve arka camlar. Ayrıca ön kapı camları ses yalıtımlıdır. Ve manuel arka kapı güneşlikleri ile çift güneşlik ile Audi A4 Avant benzersizliğini tasarım ve donanımla sergiliyor.

ic

İç Tasarımı ve Donanımı

Yeni Audi A4 Avant modelindeki iç mekan konsepti tüm yolcular için ferah bir ortam sunulmasından etkileyici bagaj hacmi dahil en ince ayrıntısına varana kadar düşünülmüştür. Opsiyonel olarak anahtar aramadan bagaja çabuk ve kolay yük koymak için bagaj altına doğru bir ayak hareketinin yeterli olduğu sensör kumandalı açılan bagaj kilidi ile birliktedir.

A4 Avant’ın geniş hacimli iç tasarımı, baş ve omuz yükseklikleri ve diz mesafesinin geniş oranı ferah ve rahat bir ortam sağlar. Farklı renklerde ayarlanabilme özelliğine sahip opsiyonel olan ambians aydınlatması.

Audi MMI ve ek bilgileri isteğe bağlı olarak ön cama yansıtan ön cam sanal gösterge.

İsteğe bağlı olarak alınan Audi akıllı cep telefonu ara yüzü. Connect hizmetleri cep telefonu standardı LTE aracılığıyla SIM kartında ve WLAN-Hotspot

Audi A4 Avant’ın 755 Watt anfigücü ve 19 hoparlörü ile 3 boyutlu ses tonu Bang & Olufsen ses sistemi adeta konser salonundaki ses tonunu hissedeceksiniz.

Havalandırmalı ön spor koltuklar ve farklı renk seçenekleriyle Milano deri döşeme. Kumaş iç tavan. Sürücü koltuğu elektrikli ayarlanabilir, ısıtma özellikli, manuel mesafe ayarlı ön koltuk kafalıkları ve yükseklik ayarlı, bel destek ayarlı ve elektrikli ayarlanabilir ön koltuklar. Bunun dışında opsiyonel olan hafıza fonksiyonlu sürücü koltuğu paketi mevcuttur. Yine sürücü konforu için tasarlanmış ön kol dayama vardır. Çocuk koltuğunun ön koltuk için bağlantısı ve arka yan koltuklarda ISOFIX hazırlığı seçenekleri sunmaktadır Audi A4 Avant için. Katlanabilir arka koltuklar ile bagaj hacmi genişlemesi.

3 kollu çok fonksiyonlu spor deri direksiyon ve yine 3 kollu çok fonksiyonlu tiptronic kumandalı ve ısıtmalı spor deri direksiyon.

Alüminyum Ellipse, koyu ceviz ahşap, meşe doğal gri ahşap, piyano siyahı ve mat siyah renk seçenekleriyle hava çıkış kanalı. Velür paspaslar varlığını adeta nazikçe ve yumuşak bir şekilde yok hissettirecek.

mot

Teknik Özellikleri

Audi A4 Avant’ın tüm motorları için mevcut olan birbirinin ardında eksenel konumlandırılmış olarak iki çoklu plakalı kavrama, yedi ileri S tronic şanzımanı ile sürtünme oranı daha da indirgenmiş, ağırlık daha da azaltılmış ve yağ beslemesi ile verimlilik üst düzeye çıkarılarak motorun rölanti devrinde minimum değerler elde edilmektedir.

1.4 TFSI S tronic 1395 cc3 motor hacmi, 110 (150)/5000-6000 hp/dd azami güç çıkışı, 250/1500 – 3500 Nm/dd azami tork, 210 km/saat azami hız, 8,9 saniyede 0‑100 km/saat hızlanma ve süper kükürtsüz ROZ 95 yakıt tipi.

2.0 TDI motorları 320 Nm 110 Kw da (150 hp) torklu ve 400 Nm 140 Kw da (190 hp) dir. 231 km/saat azami hız, 7 saniyede 0‑100 km/saat hızlanma.

54 litrelik depo hacmi.

100 km’de 6,9 litre şehir içi yakıt tüketimi ve 4,5 litre şehir dışı yakıt tüketimi. Ortalama yakıt tüketimi ise 100 km’de 5,4 litredir. CO2 emisyon hacmi 123,0 g/km ve emisyon sınıfı EU6 dır.

Performansı ve Yol Tutuşu

Avant’ın quattro çekiş sistemi, dinamik yol tutuşu ile çekiş ve sürüş güvenliğini en üst düzeyde tutar. Kendinden kilitli merkezi diferansiyel sayesinde sürüş durumuna, yol özelliklerine ve sürücü farklılığına bağlı olarak ön ve arka akslar arasındaki tahrik torkları mükemmel bir dağıtım yapar.

Yeni A4 Avant, değişken amortisör kullanımına sahip konfor ve sportif bir sürüş sağlayan iki süspansiyon sistemiyle donatılmıştır. Süspansiyon ayarı Audi drive select’te bulunan bir düğmeye basarak seçebilir. Geniş amortisör supabı serisiyle yumuşak bir yükselme ve sert yol tutuşu arasında geniş bir spektrum sağlar. Değişken amortisörlü süspansiyon kurulduğu zaman aracın gövdesi, normal süspansiyona oranla konfor ayarında 10 milimetre (0,4 in), spor ayarda ise 23 milimetre (0,9 in) daha alçak olur.

Dikey ve çapraz hızlanma ve dört tekerleğin tamamının hareketini ölçümleyen sensörler.

Yol koşullarına ve sürüş durumuna göre ayarlanabilen amortisörler sürüş dinamikleri ileri seviyeye ulaştırır.

Audi A4 Avant Fiyat Tarifesi İçin TIKLAYINIZ!!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.