Kampanya Bulucu

Atü Duty Free’de Axessleyene Yurt Dışında 100 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Atü Duty Free’de Axessleyene Yurt Dışında 100 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilen kartlardan birini kullanarak Gazipaşa – Alanya, Milas – Bodrum, İzmir, Ankara, Atatürk Havalimanı Atü Duty Free’den yapılacak olan 250 TL ve üzeri alışverişlerde aynı tarihler içinde  yurt dışında yapacağınız alışverişlerin 100 TL’ye kadar olan bölümünde %10 oranında indirim kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz! Üstelik toplamda 100 TL değerinde indirim kazanma şansı sizin elinizde!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya Axess’lilere özel olarak 15 Nisan ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya başarılı bir şekilde katılan ve yaptığı alışveriş ile yurt dışı indirimi kazanan kişilerin yine aynı tarihler içinde bu indirimden yararlanması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce ATÜ yazmaları ve ardından 4566 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Diğer yöntemde de kampanya kapsamında alışveriş yapmadan önce kampanya sayfasında yer alan Kampanyaya Katıl butonuna tıklamak olacaktır. Kısa mesaj ile kampanyaya katılan kişilere “Kayıt oldunuz.” içerikli bir bildirim mesajı gönderilecektir. Bununla birlikte gönderilecek olan her bir katılım mesajı için her bir operatörden katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere 0,65 TL ücret alınacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Free, Wings, Axess ve ticari kartlar dahil edilmiş olup, Bank’O Card Axess ve Neo banka kartları dahil edilmemiştir. Ayrıca ek kartlar ile kampanyadan yararlanmanız mümkündür.

Kazandığım İndirim Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanyaya başarılı bir şekilde katılarak indirim kazanan kişiler kullandıkları yurt dışı indirim hakları 9 Haziran 2017 tarihinde ekstresine yansıyacaktır.

Kazandığım İndirimi Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılan indirimler 15 Nisan ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında yurt dışı harcamalarında kullanılmalıdır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşterinin kampanyadan yalnızca bir kez yararlanması mümkün olacaktır. Bununla birlikte her bir müşterinin en fazla 100 TL indirimden yararlanmasına izin verilmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Yapılacak olan işlemlerin ardından ilgili ödemenin iptali gerçekleşmesi halinde indirim de iptal edilir.

Chip Para ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Akbank ve Atü Duty Free kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.