Atlasglobal'den Ekim Ayı Fırsatları | Kampanya Bulucu

Atlasglobal’den Ekim Ayı Fırsatları

Atlasglobal’den Ekim Ayı Fırsatları

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Atlasglobal’den biletinizi şimdi alın yurt dışına hem ayrıcalıklı hem de indirimli uçma fırsatı yakalayın. Ekim ayının sonuna kadar biletinizi alın 2017’nin ortasına kadar dilediğiniz zaman biletinizi kullanın.

Eğer tatil planı yapıyorsanız ve bu sene yurt dışında bir yere mi gitsek diyorsanız önce biletinizi ayarlayın. Biletinizi en avantajlı en indirimli kampanyalardan yararlanarak kenara koyun, gereksiz harcamalar yapmayın. Birikiminizi uçak biletine değil, seyahatiniz için harcayın. Eğer tüm yazdıklarımıza hak verdiyseniz Atlasglobal’in ekim ayı fırsatlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.


Atlasglobal’de Avrupa’ya 89$’dan, Orta Doğu ve Asya’ya ise 199$’dan başlayan fiyatlarla avantajlı uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt dışında seyahat etmek istediğiniz şehri ve Atlasglobal avantajıyla satın alacağınız bilet fiyatlarını ise aşağıdan inceleyebilirsiniz:

ekim-firsatlari-atlasglobal-havayollari-png3

ekim-firsatlari-atlasglobal-havayollari-png2

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya dahil olmanız oldukça zor. Çünkü Atlasglobal avantajıyla uçacağınız şehri seçmekte zorlanabilirsiniz! Eğer seçimim zaten hazır diyorsanız  www.atlasglb.com’dan ya da Atlasglobal’in mobil uygulamasından gidiş-dönüş EkonomiPlus biletlerini alabilirsiniz. Biletler sınırlı sayıda olduğu için karar vermek için acele edin!

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya 31 Ekim’e kadar geçerli. 31 Ekim 2016’ya kadar biletinizi Atlasglobal’den indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Daha sonra aldığını biletleri 30 Haziran 2017’ye kadar dilediğiniz zaman kulllanabilirsiniz. Atlasglobal tarafından değişiklik yapılmadığı sürece kampanya belirlenen sürelerde son bulacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Gidiş ve dönüş olarak satın alınan biletlerde kalış süresi en fazla 1 aydır.

Rezervasyon ve biletlemenin aynı anda yapılması gereklidir.

Seyahatin başladığı zaman henüz 2 yaşına girmemiş bebekler için %90 indirim uygulanır. Ancak çocuk yolculara indirim uygulanmaz.

Seyahat değişikliğine ve iadeye izin verilmeyecektir.

 

 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ