Atlas Global'dan Rusya'ya Uçuran Kampanya | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Atlas Global’dan Rusya’ya Uçuran Kampanya

Atlas Global’dan Moskova’ya çok uygun fiyatlarla gidebilirsiniz. Atlasglobal.com üzerinde “”YURTİÇİ – YURTDIŞI UÇAK BİLETİ KAMPANYALARI ve FIRSATLARI” bölümündeki “Şimdi Moskova Zamanı” linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Siz de Moskova’ya Atlasglobal ayrıcalıkları ile uçmak için rezervasyonunuzu hemen yapın, 179 USD’den başlayan fiyatları kaçırmayın. Kampanyaya Atlas Global’in Mobil uygulaması üzerinden de katılabilirsiniz. Atlas Global ‘in Mobil uygulamasını edinmek için eğer Android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz; Google Play Store üzerindeki Arama kutucuğuna “Atlas Global” yazın daha sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayın. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra kullandığınız telefon ve internet hızınız ile doğru orantılı olarak uygulama cep telefonunuza yüklenecektir. Daha sonra uygulamayı açın kampanyalar bölümünden “Şimdi Moskova Zamanı” adlı kampanyayı seçin ve rezervasyonu tamamlayın. Eğer İos işletim sistemine sahip bir telefon kullanıyor iseniz; Apple Store üzerindeki Arama kutucuğuna “Atlas Global” yazın daha sonra karşınıza gelen indirme ekranında gri tonlama ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayın. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra kullandığınız telefon ve internet hızınız ile doğru orantılı olarak uygulama cep telefonunuza yüklenecektir. Daha sonra uygulamayı açın kampanyalar bölümünden “Şimdi Moskova Zamanı” adlı kampanyayı seçin ve rezervasyonu tamamlayın.

Uçuşlar hakkında Genel Bilgi

Koltuk mesafesi 77- 100 arası

Yurt içi bagaj hakkı 20 – 30 arası

Yurt dışı bagaj hakkı 30 – 40 arası

Busınes Clas uçan şef özelliği

Ücretsiz İkramlar

Fly Bus (ücretsiz servis)

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya ne kadar süre olacağı hakkında detaylı bir bilgi söz konusu değil. Ancak bilet sayısı ile kampanya koşulları değişiklik gösterebilir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 

  • Gidiş-dönüş biletlerde kalış süresi en fazla 1 ay olmalıdır.
  • Seyahatin başladığı gün iki yaşına erişmemiş (0-2 yaş) bebek yolcular için %90 indirim uygulanabilir. Bu yolcular için bebek yolcu taşıma kuralları geçerlidir.
  • İptal ve değişiklikte ilgili sınıfın kuralları geçerlidir.
  • Atlasglobal kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Atlas global’ın internet sitesindeki kampanya sayfasına göz atabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem dilek ya da öneriniz var ise Atlas Global’in resmi internet sitesi üzerinde yer alan “Müşteri iletişim” formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak Atlas Global müşteri danışmanları ile iletişme geçebilirsiniz.
  • Kampanya hakkında acil yardıma ihtiyaç duyuyor iseniz 0850 222 00 00 numaralı müşteri iletişim hattını arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.