Kampanya Bulucu

Atasun Optik’te 100 TL’ye varan Paraf Para!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Atasun Optik’te 100 TL’ye varan Paraf Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Atasun Optik resmi internet sitesi olan www.atasunoptik.com.tr sitesi üzerinden ya da Atasun Optik mağazalarından Paraf POS kullanılarak tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri güneş gözlüğü alışverişlerinizde 50 TL Paraf Para kazanma şansını elde dersiniz!

Üstelik kampanya bununla da bitmiyor! Tek seferde 500 TL ve üzeri güneş gözlüğü alışverişi yapmanız halinde ise 100 TL değerinde Paraf Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Atasun Optik’te 100 TL’ye varan Paraf Para!” kampanyası 10 Ocak 2017 ve 20 Şubat 2017 tarihleri arasında Paraf POS’lar üzerinden yapılan güneş gözlüğü alışverişlerinde geçerli olacaktır. Belirtilen tarihlerin dışında yapılan işlemler ve geriye dönük işlemler ile bu kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Paraf Card’ı ile birlikte www.atasunoptik.com.tr sitesi üzerinden ya da Atasun Optik mağazalarından Paraf POS’larını kullanarak güneş gözlüğü alışverişi yapmaktır!

Bu Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Bu kampanyanın kapsamına sanal kartlar, ek kartlar ve Parafly kartları kullanılarak yapılan alışverişler dahil edilmiştir.

Bu Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

Bu kampanyanın kapsamına Business kartların kullanılması ile yapılan alışverişler dahil edilmemiştir.

Paraf Paralarımı Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazanacağınız Paraf Paraları 20 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Paraf Paralar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Her bir müşteri için bu kampanyadan yararlanma şansı tek seferliğe mahsustur.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya tarihleri içinde kampanya koşullarına uyarak yaptığınız ilk güneş gözlüğü alışverişlerinizde kampanya geçerli olacaktır.

İadesi gerçekleştirilen işlemler ile iptali gerçekleştirilen ödemeler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya ile ilgili olan bilgi müşteri ait olmak ile birlikte slip üzerinde yer alacaktır. Bu kampanya ile geriye dönük bir şekilde yararlanma şansınız olmadığı gibi bu konu ile ilgili herhangi bir değişikliğin yapılması da beklenmemektedir.

Paraf Para transferleri Paraf Para kullanımı olarak kabul edilmeyeceği için son kullanma tarihine kadar Paraf Paralarını kullanmayan kişilerin Paraf Paraları geri alınacaktır.

Türkiye Halk Bankası bu kampanyada belirtilmiş olan koşullar ile ilgili olarak herhangi bir değişiklik yapma ya da bu kampanyayı doğrudan durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.