Kampanya Bulucu

Atasay Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Atasay Kampanyası kapsamında belirlenmiş olan kampanya tarihleri içinde Atasay mağazaları ya da Atasay resmi internet sitesi olan www.atasay.com sitesi üzerinden Paraf POS’lar ile tek seferde yapılacak olan 500 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 5 oranında Paraf Para kazanma şansını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Atasay Kampanyası 15 Ocak 2017 ve 15 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 16 Şubat 2017 tarihinden itibaren bu kampanyadan faydalanmanız mümkün olmayacaktır.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Atasay resmi internet sitesi olan www.atasay.com sitesinden ya da Atasay mağazalarından Paraf POS’larını kullanarak tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmaktır.

Kampanyaya Kapsamında Hangi Kartları Kullanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler ek kartları, sanal kartları ve parafly kartları kullanarak da Paraf Para kazanabilirler. Fakat Business kartların kullanılmasıyla bu kampanyadan yararlanmak mümkün değildir.

Kampanyadan En Fazla Ne Kadar Paraf Para Kazanabilirim?

Bu kampanya ile Paraf Para kazanma sınırı her bir müşteri için 100 TL değerinde Paraf Para olarak belirlenmiştir.

Kazandığım Paraf Paraları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Atasay Kampanyası ile kazanacağınız Paraf Paralarınızı 15 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu güne kadar Paraf Paralarınızı harcamadığınız taktirde 16 Mart 2017 tarihinde kampanya ile kazandığınız Paraf Paralar kartınızdan kalıcı olarak çekilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya ilişkin olarak bilgi müşteriye ait olan slip üstünde yer alacaktır. Bu sebeple de kampanyadan geriye dönük bir şekilde yararlanmak mümkün olmadığı gibi bu konu ile ilgili herhangi bir değişikliğin yapılması da söz konusu değildir.

Paraf Para kullanılarak yapılan ödemeler ile birlikte iadesi yapılan ya da iptal edilen ödemelerde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Paraf Para transferleri Paraf Para kullanımı kapsamında kabul edilmeyeceği için 15 Mart 2017 tarihine kadar bu Paraf Paraları gerçek anlamda harcamadığınız taktirde 16 Mart 2017 tarihinden itibaren Paraf Paralarınızı kullanamazsınız.

Türkiye Halk Bankası tarafından bu kampanya ile ilgili herhangi bir koşulun tamamının ya da bir kısmının değiştirilme ve bu kampanyanın durdurulma hakkı saklı tutulmaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.