Aşktan Kareler Paylaş Kampanyası ile 1.000 TL Kazanma Fırsatı! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Aşktan Kareler Paylaş Kampanyası ile 1000 TL Kazanma Fırsatı!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Aşktan Kareler Paylaş Kampanyası ile birlikte kampanya koşullarını doğru ve eksiksiz bir şekilde yerine getiren kişilerden en yüksek oy alıp birinci olan kişiye 1.000 TL değerinde, ikinci olan kişiye 750 TL değerinde ve üçüncü olan kişiye 500 TL değerinde Gold Hediye Çeki verilecektir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 1 Şubat ve 12 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanyanın sunmuş olduğu şartları yerine getirmesi gerekmektedir.

Bu Yarışmaya Katılmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Bu kampanya ile yarışmaya katılan kişilerin yapması gereken şey aşkı anlatan en güzel fotoğrafı çekmek ve bu fotoğraf ile en fazla beğeni sayısına ulaşarak ödül kazanmak!

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin “sevginigoster@gold.com.tr” e posta adresine adını, soyadı, fotoğrafı ve fotoğrafın hangi yıl çekildiğine ait bilgiyi, katılan kişiye ait olan telefon numarasını ve toplamda 80 karakteri aşmayacak bir şekilde sevgisini anlatan küçük bir not göndermesi gerekiyor.

Yarışmaya Katılım Sınırı Bulunuyor Mu?

Bu yarışmaya katılmak isteyen üyeler yarışmaya sadece tek bir paylaşım ile katılabilecektir. Birden fazla paylaşımda bulunan kişilerin ilk onaylanan paylaşımları haricinde diğer paylaşımları yarışmaya dahil edilmeyecektir.

Katılıp İlk Üçe Giremeyen Kişilere Ödül Verilecek Mi?

Bu yarışmaya katılan ve diğer yarışmacılar için oy kullanan kişilere 50 TL değerinde Gold Hediye Çeki verilecektir. Bu hediye çeklerini tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Oylama Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Yarışmaya katılan kişilerin göndermiş olduğu paylaşımlar 12 Şubat 2017 tarihinin akşam saatlerine kadar verilecek olan oylar ile birlikte kıyasıya bir mücadeleye girecek ve en nihayetinde yarışmanın galipleri 13 Şubat 2017 tarihinde açıklanacaktır.

Çeki Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılan çeklerin Sevgililer Günü’nde kullanılması ön görülmüş olsa da kazanmış olduğunuz Gold Hediye Çeklerini otuz gün boyunca kullanabilirsiniz. Otuz gün boyunca bu çekleri kullanmayan kişilerin hediye çekleri pasif hale gelerek kullanım dışına çıkacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Yapılan paylaşımlarla ilgili tüm yasal sorumluluklar paylaşımı yapan kişiye aittir. İleride ortaya çıkabilecek ayrılıklardan ya da yasal hak sebeplerinden Gold.com.tr hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Yarışma sonuçlarına müdahale etmek isteyen kötü amaçlı kişilerin tespit edilmesi halinde bu kişilere verilecek olan hediye çekleri bir sonraki en çok ay alan katılımcıya verilecektir. Ayrıca bu kişilerin Gold.com.tr sitesi tarafından üyeliklerinin feshedilmesi ile ilgili tüm haklar saklı tutulmaktadır.

Yarışmaya uygun olmayan görsellerin sebep gösterilmeksizin yayınlanmama hakkı Gold.com.tr tarafından saklı tutulur.

Gold.com.tr sitesi tarafından bu yarışma ile ilgili koşul ve ödüllerde herhangi bir değişiklik yapma ya da bu yarışmayı tamamen durdurma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.